Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Teadmiskeskus
Millega tegu?
Olümpiaadid
Koostöö ülikoolidega
Õppimisvõimalused
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

  Otsing
Täppisotsing  


  

 


Roboliiga IV etapp

20.05.2019

Roboliiga IV ehk selle hooaja viimane etapp toimub juba sellel kolmapäeval, 22. mail 2019 algusega kell 18.00 klassiruumis C311. Seekord võisteldakse Lego Gladiator Sumo turniiril, kus tuleb vastasvõistleja robotid võistlusareenilt välja tõrjuda. Ühtlasi selguvad Roboliiga turniiri parimad nelja etapi kokkuvõttes.
http://bit.ly/roboliiga
Roboliiga auhinnafond on 500€.
Tule ja naudi võistlust!
Roboliiga korraldamist toetavad Viimsi vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond

Viimsi valla animafilmide konkursi tulemused

12.05.2019

Viimsi Kooli teadmiskeskus Collegium Eruditionis korraldas Viimsi valla koolide ANIMAFILMIDE KONKURSI. Konkursile ootasime 6. maiks nii algajate kui ka kogenud filmitegijate töid. Osaleda võis nii individuaalselt kui ka meeskonnaga. Konkursi tähtajaks laekus kokku 20 eriilmelist animatsiooni noortelt animaatoritelt Viimsist, Randverest ja Püünsist.
Konkursi žürii töö ei olnud lihtne, et välja valida laekunud filmide hulgast kolm parimat, aga õnneks said nad peale pikka kaalumist oma tööga hakkama. Selle aasta tulemused on järgmised:
I koht Püünsi Kooli lasteaia film “Rõõm teeb terveks”. Filmil on väga tugev teostus ning see jättis žüriile väga professionaalse mulje. Animatsioon on kirev, eksperimentaalne, lõbus ning sobib muusikaga nii hästi kokku, et biitlid ise kindlasti kiidaksid!
https://lingid.ee/FvxbV
II koht Mirt Tiigisoon (Haabneeme Kool) film “Hiir Gouda seiklused”. Filmil oli väga hea tempo ning hästi läbimõeldud lugu. Erinevad animatsioonitehnikad, mida filmis kasutati, sobisid kõik omavahel ägedalt kokku.
https://lingid.ee/I7uAK
III koht Mirjam Tõnisalu (Püünsi Kool) film “Elevant ja lill”. Žürii kiitis nii head joonistamisoskust kui ka animatsiooni ennast. Samuti kiideti ägedat süžeepööret filmis ning autori fantaasiarohkust.
https://lingid.ee/e6O3B
Žürii kiidab kõiki osalejaid ja võitjaid õpetlike, naljakate ja südamega tehtud animatsioonide eest!
Animafilmide konkursi korraldamist toetasid: Viimsi vald, SA Eesti Teadusagentuur ja Euroopa Regionaalarengu Fond

Sõpruskohtumine males Randvere Kooliga

06.05.2019

Neljapäeval 2. mail 2019 toimus Randvere Koolis Viimsi Kooli ja Randvere Kooli maleringide sõpruskohtumine, kus võtsid mõõtu mõlema kooli noored maleharrastajad. Üritust toetas huvikool Collegium Eruditionis, mille juures mõlema kooli maleringid tegutsevad.

Roboliiga III etapi tulemused

18.04.2019

17. aprillil 2019 toimus Teadmiskeskuse Collegium Eruditionis Roboliiga III etapp. Seekord võisteldi Lego Need for Speed etapil, kus roboti ülesandeks oli läbida ringrada võimalikult kiirelt, vältides samal ajal kokkupõrkeid väljaku seinte ja teiste robotitega. III etapi parimad olid:
I koht robot „Tiiger“ – Richard Harjo ja Silver Saar (Püünsi Kool)
II koht robot „Ei“ – Henri Näppi ja Elise Triipan (Haabneeme Kool)
III koht robot „Roblx“ – Ra Kesa, Georg Rasmus Saareoja (Haabneeme ja Viimsi Kool)
Roboliiga viimane ehk IV etapp Lego Gladiator Sumo toimub 22. mail 2019 ja ühtlasi selguvad Roboliiga parimad. Suur tänu kõikidele võistlejatele!


Loe veel

16.04.2019 Roboliiga III etapp

12.04.2019 8.-9. klasside koolisisese mälumängumeistrivõistluste tulemused

12.04.2019 RoboMiku Lahing 2019

11.04.2019 4.-7. klasside koolisisese mälumängumeistrivõistluste tulemused

10.04.2019 Õpilaste teadusfestival 2019


Arhiiv
  Kutsu oma kooli elektroonika töötuba "Digi"
Plakat