Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Teadmiskeskus
Millega tegu?
Olümpiaadid
Koostöö ülikoolidega
Õppimisvõimalused
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

  Otsing
Täppisotsing  


  

 


Registreerimine huvikooli Collegium Eruditionis huviringidesse

09.08.2019

Oleme alustanud huviliste registreerimist huvikooli Collegium Eruditionis ringidesse 2019/2020 õppeaastaks loodus-, täppisteaduste, tehnoloogia ja üldkultuuri õppekavadele. Huviringide info täpsustub veel augusti- ja septembrikuu jooksul. Kui huviringi kirjelduse juures olev registreerimislink on aktiivne, siis on võimalik huviline kirja panna. Viimsi Koolis tegutsevate huviringide kohta saab täpsemalt lugeda: http://www.viimsi.edu.ee/index.php?id=76445 
Kui registreerimisvormi täitmisel tuleb info - kohtade arv täis, siis palun kirjutage otse peeter@viimsi.edu.ee ja püüame leida lahenduse.  
Head annete arendamist 2019/2020 õppeaastal!
 

Teadmiskeskuse Collegium Eruditionis Roboliiga 2018/2019 tulemused!

23.05.2019

Kolmapäeval, 22. mail 2019 toimus teadmiskeskuse Collegium Eruditionis Roboliiga IV ja ühtlasi viimane etapp, kus robotid võistlesid Lego Gladator Battle turniiril. Võistlejate poolt ehitatud robotid pidid vastase areenilt välja lükkama ja noored insenerid olid erinevate disainilahenduste osas väga leidlikud. Roboteid tuli võistlusareenil juhtida nutitelefoniga. Tasavägiselt kulgenud turniirilt väljus võitjana Marat Balgabaevi (Haabneeme Kool) poolt ehitatud robot. II koha saavutas Gert Gloor (Viimsi Kool) ja III koha Püünsi Kooli õpilaste võistkond kooseisus Linda Prikk, Elise Volkov ja Robin Kirsimäe.
Ühtlasi selgusid neljast osavõistlusest (Lego Sumo, Lego joonejärgimine, Lego Need for Speed ja Lego Gladiator Battle) koosneva Roboliiga esimese hooaja parimad. Koondtulemuses arvestati etappidel osalemisi ja saavutatud kohti. Roboliiga esimese hooaja võitjaks tulid Nora Kurisoo ja Olga Simagina (Haabneeme Kool) 22 punktiga, kes pälvisid peaauhinna, milleks oli Lego EV3 robootika baaskomplekt!
II koha saavutasid 18 punktiga Markus Laving, Alexander Talusaar, Krister Remy Türna ja Rasmus Randveer (Randvere Koolist) ning III koha 14 punktiga Linda Prikk, Elise Volkov ja Robin Kirsimäe Püünsi Koolist.
Palju õnne tublidele robootikatele, kes turniiril osalesid! Suur tänu õpilaste juhendajatele Aleks Kohale ja Timmu Tollimäele.
Roboliiga korraldamist toetasid Viimsi vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond

Roboliiga IV etapp

20.05.2019

Roboliiga IV ehk selle hooaja viimane etapp toimub juba sellel kolmapäeval, 22. mail 2019 algusega kell 18.00 klassiruumis C311. Seekord võisteldakse Lego Gladiator Sumo turniiril, kus tuleb vastasvõistleja robotid võistlusareenilt välja tõrjuda. Ühtlasi selguvad Roboliiga turniiri parimad nelja etapi kokkuvõttes.
http://bit.ly/roboliiga
Roboliiga auhinnafond on 500€.
Tule ja naudi võistlust!
Roboliiga korraldamist toetavad Viimsi vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond

Viimsi valla animafilmide konkursi tulemused

12.05.2019

Viimsi Kooli teadmiskeskus Collegium Eruditionis korraldas Viimsi valla koolide ANIMAFILMIDE KONKURSI. Konkursile ootasime 6. maiks nii algajate kui ka kogenud filmitegijate töid. Osaleda võis nii individuaalselt kui ka meeskonnaga. Konkursi tähtajaks laekus kokku 20 eriilmelist animatsiooni noortelt animaatoritelt Viimsist, Randverest ja Püünsist.
Konkursi žürii töö ei olnud lihtne, et välja valida laekunud filmide hulgast kolm parimat, aga õnneks said nad peale pikka kaalumist oma tööga hakkama. Selle aasta tulemused on järgmised:
I koht Püünsi Kooli lasteaia film “Rõõm teeb terveks”. Filmil on väga tugev teostus ning see jättis žüriile väga professionaalse mulje. Animatsioon on kirev, eksperimentaalne, lõbus ning sobib muusikaga nii hästi kokku, et biitlid ise kindlasti kiidaksid!
https://lingid.ee/FvxbV
II koht Mirt Tiigisoon (Haabneeme Kool) film “Hiir Gouda seiklused”. Filmil oli väga hea tempo ning hästi läbimõeldud lugu. Erinevad animatsioonitehnikad, mida filmis kasutati, sobisid kõik omavahel ägedalt kokku.
https://lingid.ee/I7uAK
III koht Mirjam Tõnisalu (Püünsi Kool) film “Elevant ja lill”. Žürii kiitis nii head joonistamisoskust kui ka animatsiooni ennast. Samuti kiideti ägedat süžeepööret filmis ning autori fantaasiarohkust.
https://lingid.ee/e6O3B
Žürii kiidab kõiki osalejaid ja võitjaid õpetlike, naljakate ja südamega tehtud animatsioonide eest!
Animafilmide konkursi korraldamist toetasid: Viimsi vald, SA Eesti Teadusagentuur ja Euroopa Regionaalarengu Fond

06.05.2019 Sõpruskohtumine males Randvere Kooliga

18.04.2019 Roboliiga III etapi tulemused

16.04.2019 Roboliiga III etapp

12.04.2019 8.-9. klasside koolisisese mälumängumeistrivõistluste tulemused

12.04.2019 RoboMiku Lahing 2019


Arhiiv
  Kutsu oma kooli elektroonika töötuba "Digi"
Plakat