Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  


 

 


 

Pildiotsingu venividivici tulemus

 

 

 

  

facebook


KüberPähkel

14.12.2019

Reedel, 13. detsembril 2019 toimus TalTech Mektrory innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse saalis võistlus KüberPähkel. KüberPähkli fookuses on erinevad digitaalse ohutuse ja küberkaitse alased teemad:
PRIVAATSUS JA TURVALISUS - Millised andmed on mõistlik internetti jagada, millised mitte? Kus oman kontot ja milline on hea parool?
TEHNILINE TAIP - Kas tead, mida teha enne kui soovid oma arvuti müüki panna? Kuidas lukustada nutiseadme ekraan turvaliselt? Küberkaitse alane probleemilahendusoskus - kuidas tuvastad, mis on toimunud ja leiad lahendusi?
KÄITUMINE INTERNETIS - Kuidas olen ise targem ja saan teisi aidata, kui mure on vaja lahendada? Kuidas tuvastan pahade eesmärkidega inimesed?
PROBLEEMILAHENDUSOSKUS - Mida teha kui asjad pole nii nagu nad olema peaks? Kas oskad märgata "valesti" olevaid asju ja neile lahendus pakkuda?
Viimsi Kooli esindas võistlusel meeskond koosseisus Grete Keskel 7.c, Freya Suné Theresa Purga 7.e, Kaspar Kallaste 7.d ja Fredi-Andreas Tendal 7.d. Õpilasi saatis Dejan Dejev.


Loe veel

Etluskonkursi "Koidulauliku valgel" lõppvoor

13.12.2019

Neljapäeval, 12. detsembril 2019 toimus Pärnus üleriigilise etluskonkursi "Koidulauliku valgel" lõppvoor. Harjumaa põhikoole esindas lõppvoorus Viimsi Kooli 9.e klassi õpilane Eva-Riin Järve, kelle juhendajaks oli õpetaja Ülle Hermlin. Palju õnne tublile etlejale ja tema juhendajale.

Vahetusõpilase uus ja huvitav kogemus Viimsi Koolis

13.12.2019

Oma vahetusõpilase kogemusest kirjutab Kati-Karoli Silla, Räpinast:


2019. aastal 18-22 november viibisin VeniVidiVici programmi raames Viimsi Koolis vahetusõpilasena ning õppisin 9.a klassis. Terve oma elu olen elanud Räpinas ja see oli esmakordne võimalus mul minna kuhugi teise keskkonda õppima. Valisin just Viimsi, sest seal elavad ja õpivad mu head sõbrannad. Mul oli olemas ka perekond, kes mind meelsasti nädalaks enda juurde võttis.

Pühapäeva õhtul, kui olin juba Viimsis, tekkis mulle väike närv sisse, kartsin, et mind vaadatakse imelikult või pean ennast klassi ees tutvustama, kuid kõik läks väga hästi. Minu esimene tund, milleks oli bioloogia, algas 09:10 hommikul. Klassi sisseastudes jäid paljud mind vaatama, kuid kõik istusid kiiresti oma kohtadele, ka mulle leiti vaba istekoht. Minu jaoks oli juba teistsugune see, et peaaegu kõikides tundides istusid õpilased üksikutes pinkides, minu koolis nii ei ole.

Esmamulje klassist hirmutas mind veidi, sest kõik vaatasid mind, aga keegi ei tulnud rääkima ja mul endal polnud ka nii palju julgust, et seda teha. Tegelikult võtsid klassikaaslased mind kiiresti omaks ja viimasel koolipäeval oligi mul juba tunne nagu oleksin nendega mitu aastat samas klassis käinud, mul oli väga kurb ära minna.


Loe veel

Eesti keele aasta mälumängu tulemused

12.12.2019

2.-6. detsembrini 2019 oli võimalusi kõigil keelehuvilistel osaleda eesti keele aastale pühendatud mälumängus, kus veebikeskkonnas Kahoot tuli vastata 25 küsimusele. Et vastamine oleks natukene lihtsam, siis oli võistlejatele ette antud neli vastusevarianti, millest üks oli õige. Parima tulemuse (25-st 17 punkti) saavutas 7.e klassi võistkond basic. II ja III kohta jäid jagama 16 punktiga 7.e klassi võistkond prood ja 8.a võistkond taibud. Suur tänu eesti keele ja kirjanduse õpetajatele, klassijuhatajatale ja mälumängus osalenud õpilastele! 

Üle-euroopaline jäätmetekke vähendamise nädal

09.12.2019

Novembrikuu eelviimasel nädalal toimus üle-euroopaline jäätmetekke vähendamise nädal (European Week for Waste Reduction).
Tänavuse nädala hüüdlause „Muuda oma harjumusi, tekita vähem jäätmeid!“ kutsus muutma oma igapäevaseid tarbimisharjumusi, et oluliselt vähendada tekkiva prügi hulka. Harjumuste muutmise eelduseks on piisavad keskkonnateadmised ja motivatsioon nende teadmiste rakendamiseks ka argielus. Keskkonnaameti korraldatud jäätmeteemaline viktoriin aitaski meelde tuletada vanu tõdesid ning jagada uusi teadmisi jäätmete vähendamisest.

Viktoriinist võttis osa 3294 7.–9. klassi õpilast 122 koolist! Viimsi Koolist osales 200 õpilast , nendest 30 said maksimumtulemused.

Kõigi viktoriinis osalejate vahel loositi välja 12 "Tarbi vähem" stardikomplekt.
Loosi tahtel sai "Tarbi vähem" stardikomplekti meie koolist Margit Kuuse 7.f klassist.
Õpilasi suunasid viktoriinile ja viisid enamus klassidega ka läbi õpetajad Karin Keert ja Kersti Ojassalu, 7.a klassiga viis viktoriini läbi klassijuhataja Aivar Koks. Kahjuks ei saanud kõik klassid osaleda, sest koolis puudus mõnedel päevadel internetiühendus.

Viimsi Kooli õpilased olid edukad matamängude päeval!

06.12.2019

5. detsembril 2019 toimus rahvusvaheline matamängude päev, millest võtsid osa Viimsi Kooli 1.b, 1.d, 1.e, 2.f ja 5.b klassi õpilased.
99math veebiplatvorm aitab õpetajatel motiveerida õpilasi teadmisi omandama läbi mängu. Mängukeskkonnas on võimalik valida eri ülesannete vahel ning seeläbi võistelda terve klassi või kooliga, et selgitada välja parimad arvutajad. 5. klassidest osales 208, 2. klassidest 142 ja 1. klassidest 96 kooli üle Euroopa.
5. klassidest saavutas 5.b klassi võistkond „Kiired ja vihased“ koosseisus Oskar Põllu, Robin Roosna, Aleksei Beljajev, Rober Pajur, Sten Markus Sirel ja Tristan Tobijas Kõrkjas II koha ja „Tiigrikutsud“ koosseisus Mart Heinsalu, Markus Siilo, Pauliine Pirso, Jost-Tristan Kallas, Kevin Kukk ja Jasper Jakob Uisk IV koha (juhendaja Marika Koks).
1. klasside arvestuses saavutas Viimsi Kooli õpilastest parima tulemuse (14. koht) 1.b klassi võistkond „Päikesepoisid“ koosseisus Gustav Ruse, Richard Stelmach, Hardi Kuresoo, Ellen Vassiljeva ja Roger Kiil (juhendaja Maarika Koks).
Suur tänu kõikidele osalenud õpilastele ja nende juhendajatele Kristiina Ilvesele, Eve Skoglundile, Liisi Rajamäele ja Maarika Koksile!

Viimsi Kooli võistkond Harjumaa parim teateujumises!

06.12.2019

Reedel, 6. detsembril 2019 toimusid Keila Tervisekeskuses Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teateujumistes. Üldvõitjaks tuli Viimsi Kooli võistkond!


Loe veel

06.12.2019 Viimsi Kooli leiutajad TalTech Mektory innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse töötubades

04.12.2019 Loodusteaduste olümpiaadi Harjumaa piirkonnavooru võitis Anna-Liisa Saar!

04.12.2019 Algas heategevuslik jõululaat!

03.12.2019 Jõulutegevused detsembrikuus

03.12.2019 Viimsi Kooli traditsiooniline heategevuslik jõululaat


Arhiiv
  Eesti keele aasta
Sündmused

  Lingid
Tunniplaan
Sündmuste kava
Kalender
Stuudium
Kooli e-post
Õpilaste e-post
Broneerimine
WebDesktop
Moodle
RIKSWeb
Minu Kool (õpilaspileti tellimine)
Õpilaspileti kehtivuse kontroll
Listide info
Veel linke ...