Andmekaitse tingimused

Pildiotsingu venividivici tulemus

Mõttespordi olümpiaadi II voor

16.01.2020

Lõppes Eesti Mõttespordi Liidu korraldatud koolidevahelise Mõttespordi olümpiaadi II etapp. Neljal järjestikusel päeval võisteldi males, vene kabes, gomokus ja sudokude lahendamises.
Viimsi Koolile teenisid II etapis punkte 4.e klassi õpilased Hendrik Voiter, Elizabeth Jürves, Mairold Malleus, Iris Eliise Martin, Lucas Seepter, Joonas Ata Saks, Stig-Jasper Ilmjärv, Evert Laisaar (juhendaja Annika Estna) ja 1.a klassi õpilane Roland Palomino (juhendaja Tiivi Väll). Hetkel on Viimsi Kool 767 punktiga 55 kooli hulgas 10. kohal. Suur tänu osalejatele panustamise eest!

Geograafia II teemapäev

16.01.2020

Harjumaa 8. klasside II teemapäev toimus 14.01.2020 Laulasmaa Koolis. Seekordseks teemaks oli „Ohtlikud ilmastikunähtused ja ilmateenistuse hoiatused“ ning lektoriks Taimi Paljak.
Traditsiooniliselt järgnes loengule viktoriin, kus osales 46 võistkonda. Viimsi Kooli I võistkond (8.a klass) koosseisus Marie Mirtel Tedremäe, Marleen Vesilind ja Jakob Orav saavutasid oma punktisummaga 5. tulemuse, jäädes esikohale alla vaid 2,5 punktiga. Kooli esindasid veel Liisa-Lotta Kaldma (8.b), Anna-Liisa Saar ( 8.b), Emma Ney (8.b), Rebeka Järve (8.b), Sten Sergejev (8.a) ja Maria-Leena Oja (8.a). Õpilasi juhendas Kersti Ojassalu.

Spelling Bee 2020

15.01.2020

Kolmapäeval, 15. jaanuaril 2020 toimus Keila Koolis Harjumaa 5. kl õpilastele ingliskeelne võistlus Spelling Bee 2020. Viimsi Kooli õpilane Lennart Marek Reppo 5.a (juhendaja Grete Vilba) saavutas III koha. Viimsi Kooli esindasid veel Johanna Vassiljev 5.a, Sten Markus Sirel 5.b, Jasper Jakob Uisk 5.b (juhendaja Grete Vilba), Brent Aganitś 5.e, Martin Jõgeva 5.d (juhendaja Birgitta Mölder), Rasmus Kahk 5.c ja Robi Treimut 5.d (juhendaja Laura Altenberg). Suur tänu kõikidele võistlejatele ja nende juhendajatele!

Harjumaa 7.-8. kl õpilaste vene keele võistlus

11.01.2020

Laupäeval, 11. jaanuaril 2020 toimus Peetri Lasteaed-Põhikoolis Harjumaa 7.-8. kl õpilastele vene keele võistlus «Русский язык – это просто и легко». Teemaks oli „Sankt–Peterburgi vaatamisväärsused“. Viimsi Kooli õpilased näitasid väga häid teadmisi. Marie Mirtel Tedremäe 8.a võistkond saavutas II koha ja Marleen Vesilind 8.a kuulus võistkonda, mis saavutas III koha. Õpilasi juhendas Ljudmila Reimann. Palju õnne tublidele õpilastele ja nende juhendajale.

Diplomaatiline konverents Viimsi Koolis

07.01.2020

Jaanuaris toimub Viimsi Koolis 8. ja 9. klassidele diplomaatline konverents kus seitsme riigi (Brasiilia, USA, Kanada, Rumeenia, Austria, Rootsi ja Jaapan) suursaadikud ja saatkondade esindajad räägivad enda riigist, poliitikast jms. Konverentsi avab presidendi kantselei majandusnõunik hr Heido Vitsur. Tervitama tuleb ka välisminister hr. Urmas Reinsalu. Õpilastel on võimalus saadikutele ette valmistada neid huvitavad küsimused ning esinejad on avatud diskussiooniks. Konverents on korraldatud koostöös MTÜ-ga Diplomatic Relations Project.

Täpsem info arendusjuht Kirke Kobi (kirkek@viimsi.edu.ee; tel. 6028 905).

Viimsi valla koolide animafilmide konkurss 2020

07.01.2020

Linnu joonistusvõistlus

18.12.2019

Selgusid aasta linnu joonistusvõistluse tulemused.
Aasta linnu joonistusvõistlusele esitati kokku 2550 joonistust öösorrist. Žürii hindas töid neljas vanuseklassis: kuni 7-aastased, 8-12-aastased, 13-17-aastased ning 18-aastased ja vanemad. 8-12aastaste II vooru sai ka 6.B õpilase Nikita Zaitsevi töö.

14.12.2019 KüberPähkel

13.12.2019 Etluskonkursi "Koidulauliku valgel" lõppvoor

13.12.2019 Vahetusõpilase uus ja huvitav kogemus Viimsi Koolis

12.12.2019 Eesti keele aasta mälumängu tulemused