Toimus väitlus teemal "Viimsi Koolis peab olema humanitaar- ja reaalsuund"

14. oktoobril toimus Viimsi Kooli aulas väitlus teemal "Viimsi Koolis peab olema humanitaar- ja reaalsuund". Jaataval seisukohal olid Sigrid Västra, Laura Hagi ja Kätlin Teesalu, neile oponeerisid Henri Normak, Tõnis Pool ja Mariann Saarend. Väitlust modereeris eesti keele ja kirjanduse õpetaja Liis Remmel. Väitlus oli huvitav ja põnev nii kuulajatele kui ka osalisele endile. Väitluse käigus toodi välja ratsionaalseid argumente ning mõlemad pooled suutsid ennast publikule arusaadavaks teha. Väitluste korraldamine on Viimsi Kooli pikaajaline traditsioon. Suured tänud kõikidele osalejatele ning juhendaja Liis Remmelile.