Tuntud inimene raamatukogus

Kolmapäeval, 22. oktoobril toimub Viimsi Koolis raamatukogunädala raames päev - "Tuntud inimene raamatukogus", kus raamatukogutööd on palutud tegema mõni tuntud inimene.
Viimsi Kooli raamatukogus laenutab raamatuid kooli direktor Leelo Tiisvelt (kell 11.45 - 12.10) ja (aja)kirjanik Meelike Saarna (kell 13.10 - 13.20). Tulge ja saage osa erilisest päevast!

See päev on ellu kutsutud selleks, et lugejatele tutvustada erinevaid e-võimalusi, reklaamida raamatuhoidlate väärtusi ning raamatukogu igapäevaelu üldiselt. Sel päeval laenutavad raamatuid tuntud inimesed erinevatelt elualadelt. Lugejatel on suurepärane võimalus uurida tuntud inimese lugemissoovitusi ja -elamusi ning  vahetada huvitavaid  ja põnevaid lugemiskogemusi. Loodame, et see vahva päev muutub iga-aastaseks traditsiooniks ning lähendab lugejat raamatukoguga veelgi.