Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Kodulehel on uus link "Õpilasteadus"

Viimsi Kooli kodulehel on uus link "Õpilasteadus " (vaata tumesinist riba avalehel kohe koolimaja pildi all). Lehele on koondatud info erinevate seminaride ja koolituste kohta, millest saavad osa võtta nii õpilased kui õpetajad. Samuti leiab lehelt täpsemat infot, mis on õpilasteadus ning kes meie koolis sellega tegelevad. Lehel on üleval õppeaasta olümpiaadide kalender ning uudised juba toimunud üritustest, samuti on võimalik näha Viimsi Kooli õpilaste olümpiaadide tulemusi ning leida infot õppimisvõimaluste kohta erinevates Eesti kõrgkoolides. Vaata kindlasti, sest info vahetub pidevalt!