Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli meeleolukad isadepäeva kontserdid

Viimsi Koolis toimusid neljapäeval, 6. novembril meeleolukad isadepäeva kontserdid. Tublisid esinejaid oli lava täis terve tunniajase kontserdi ning publik ei tahtnud kuidagi aulasse ära mahtuda. Kuna algkoolis on õpilasi palju, tuli isadepäeva puhul teha kaks kontserti. Rõõmsaid emotsioone ja head tuju jagub veel pikaks ajaks. Suured tänud kõikidele väikestele esinejatele ning nende juhendajatele, samuti kõigile neile, kes kontserdi korraldamisele kaasa aitasid!

Isadepäeva kontserdil esinesid:

1.klasside koor (juhendaja Mari-Liis Rahumets), 2. klasside rahvatants (juhendaja Ivi Talimäe), Rines Takeli laulustuudio, 1. klasside rahvatants „Sõpruse“ lasterühm (juhendaja Agne Kurikoff-Herman), poistekoor (juhendaja Kätlin Puhmaste), võimlemisrühmad (3.-4. klasside rühm ja 6.-7. klasside rühm, juhendaja Ene Mets), 1. – 4. klassi näitering (juhendaja Elle Toper), 3. - 4. klasside rahvatants (juhendaja Ivi Talimäe), mudilaskoor (juhendaja Elle Toper), algklasside näitering H2O (juhendaja Heli Kroonsaare), 2. klasside näitering (juhendaja Maria Usk), lastekoor (juhendaja Kätlin Puhmaste), Anette Maria Rennit, Sandra Ruul.

Korraldusele aitasid kaasa Merike Hindreus, Lauri Pihlak, Kaja Koost ja Tõnu Toomeoja.

Aitäh ka suurepärasele publikule! Isadepäeva kontserdi pildid.