Tähtede paraad 6. detsembri heategevuslikul ballil!

6. detsembril kell 19.00 toimub Viimsi Koolis heategevuslik aastalõpuball, mille peaesinejaks on sel aastal 30. juubelit tähistav Rock Hotel. Veel astuvad ballil üles Ines oma bändiga, Janika Sillamaa, Mihkel Ratt, Tallinna Balletikooli noored baleriinid, „Tantsud tähtedega“ staarid Kristina Tennokese ja Lauri Pedaja. Muusikalise meelelahutuse eest hoolitsevad veel Viimsi Muusikakooli dzhässband, Margus Toomla, Ita-Riina Pedaniku laululapsed, Andrus Kalvet, Viimsi Kooli abituriendid Heleen ja Liisa ning noored viiuldajad eesotsas modell Daana Otsaga uhiuuest tüdrukutebandist „Violina“. Õhtujuhid Cathy Tullkvist ja Hannes Võrno . Õhtu üllatust aga peab ilmtingimata tulema oma silmaga vaatama – ainult sel õhtul ja ainult ballikülalistele! Kuni 1. detsembrini on  võimalik ballikutse soetada soodsamalt. Ballile on oodatud kõik üle 18aastased külalised.

Sel aastal läheb balliga kogutud raha samuti MTÜ Viimsi Invaühingule. Kui eelmisel aastal finantseeriti saadud 91 738 krooniga erivajadustega laste delfiiniteraapiaravi Krimmis, siis sel aastal läheb raha erinevate ürituste organiseerimiseks erivajadustega lastele.

Kuidas saada kutseid?
Kutsete soetamiseks on mitmeid võimalusi: Viimsi Koolis saab tööpäeviti kella 8.00-16.00 kutseid kooli peaadministraatori Sirje Sakkovi käest, kell 16.00-17.00 kooli kantseleist (sekretär Hilja). Samuti Viimsi Vallavalitsuse infoletist ning helistades telefonil 50 59 388 (Jana). Novembrikuus maksab kutse ühele 300 krooni, detsembrikuus 400 krooni. Kui on plaan suurema seltskonnaga ballile tulla, on võimalik broneerida ka laudu (lisainfot saab kutset ostes).

Võimalik tasuda ülekandega (Hansapank, a/a 221026358968, MTÜ Viimsi Invaühing. Selgituseks märkida: ball, maksja nimi).
Üritust organiseerivad ühiste jõududega Viimsi Invaühing, Viimsi Kool ja Lions klubi. Oma õla on üritusele alla pannud ka paljud firmad.

Tulge ja saage osa sellest ainukordsest võimalusest ning lubage endale üks meeldejääv õhtu!

Muljeid eelmise aasta ballist saad lugeda siit:

15. detsembril 2007 anti avapauk Viimsi Kooli kunagise populaarse ballitraditsiooni elustamiseks ning lisaks toredale peole kogus MTÜ Viimsi Invaühing kokku 91 738 krooni. Heategevuslikule aastalõpuballile oli kogunenud üle 350 pidulise. Meeleolu oli ülev, esinejad suurepärased ning tantsu ja tralli jätkus varaste hommikutundideni.

Balli avasid Cathy Tullkvist ja Mart Sander, kohalolijaid tervitasid lauluga Aleksander Mäeots ja Briti Tartes. Jaan Kolberg esitas vastavalminud filmi delfiiniteraapiast, mida kommenteeris Carmen Mikiver. Balli külastas ka Rahvusvahelise Delfiiniteraapia Instituudi direktor dr. Viktor Lõssenko, kes andis saali kogunenud pidulistele teada, et MTÜ Viimsi Invaühing on lülitatud ülemaailmsesse delfiiniteraapiaprojekti, mille eesmärgiks on järjepidevalt projekti lülitatud laste tervist jälgida ning võimaldada senisest väiksemaid ravikulutusi.
Lauluga tervitasid külalisi Viimsi Kooli õpetajad ning koos Viimsi Muusikakooli sümfooniaorkestriga paluti kõiki avavalsile. Ballil esinesid veel Rein Rannap ja Taavi Peterson, Lea Liitma ja Angela Aak, Heiki Mätlik ning Hanna-Liina Võsa.

Balli tõmbenumbrid
Meeleolukaks vahepalaks oli Maido Saare läbi viidud oksjon ning suurejooneline ilutulestik, mida sai nautida otse Viimsi Kooli aatriumist läbi hiigelsuure klaasist akna ning lae.
Enne keskööd astus külaliste ette vallavanem alias Lauri Lagle, kes tegi põhjaliku kokkuvõtte sellest, milliseks tõmbenumbriks peaks lähiaastatel Viimsi vald kujunema ning kui silmatorkavalt Euroopa linnade hulgast silma paistma. Balli üllatajana astus publiku ette vallavanem Urmas Arumäe, kes Mart Sanderi svingorkestri saatel esitas mitu meeleolukat laulu.
Toit liudadelt ei tahtnud lõppeda ning tantsupõrandal hoogsaid tantsupoognaid vihtuv rahvas tantsimist lõpetada ning nii kestis pidu Mart Sandri tempokal juhtimisel varaste hommikutundideni.
Kõik pidulised lahkusid ülevas meeleolus ning lubasid järgmisel aastal taas tulla, kuid siis juba palju suurema seltskonnaga. Viimsi Kooli legendaarsete ballide traditsioon on taas ausse tõstetud!

Täname kõiki, kes peo toimumisele kaasa aitasid: esinejaid, õhtujuhte, Viimsi Kooli ja MTÜ Invaühing korraldusmeeskondi ning ballikülalisi. Rikkaliku laua aitasid katta Viimsi Lihatööstus, Viimsi Market, Pepe Kala, AS Paljassaare Kalatööstus, Paat ja Riinu Rätsep, restoran Meritäht, Pagaripoisid, Viola Team torditegijad, Põltsamaa Felix AS, Viimsi Kooli II B klassi õpilased, lapsevanemad ja õpetaja Merle. Ilutulestikku aitasid taevasse lennutada RUF EESTI AS ja Aleksander Skripnikov, oksjoniks annetasid oma kunsti Epp-Maria Kokamägi, Talvi Johani, Nora Raba, Stiiv Gregor Skripnikov, toetasid Tallink, AS Liviko, AS Eesti Eine, Saku Õlletehas, Fortum, Hill&Knowlton Eesti AS, Viimsi SPA ja Peeter Kukk, Taivo Piller ja AS Shishi, Jaan Kolberg ning Viimsi Vallavalitsus.