Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kool osales edukalt koolinoorte mälumänguvõistlusel!

Pühapäeval, 23. novembril toimusid Viimsi Koolis Eesti koolinoorte 2009. aasta mälumängu meistrivõistlused. Viimsi Koolist osales kokku 6 võistkonda. Põhikooli V võistkond (9A õpilased Andri Jääger, Marlene Timmi ja Merili Keskküla) saavutasid Harjumaa arvestuses I koha. Põhikooli IV võistkond (9B õpilased Ekke Sakkov, Rene Kuusing ja Jaan Veikesaar) saavutasid Harjumaa arvestuses III koha. Harjumaa gümnaasiumite arvestuses saavutas II koha 11A klassi võistkond (Tõnis Pool, Henri Normak ja Mariann Saarend ). Palju õnne kõikidele osalejatele ning juhendajatele Kersti Ojassalule ja Tiiu Harvole!

Viimsi Koolist osales veel 9A võistkond koosseisus Anna-Maria Pinnonen, Sandra Sentjurin ja Joonas Tuul, 11B klassi võistkond koosseisus Christian-Philip Tammerik, Mihkel Saluri ja Linda Viikant ning 11C võistkond koosseisus Liis Pärnpuu, Kaarel Viik ja 9B klassi õpilane Rauno Laht.

Eesti koolinoorte 2009. aasta mälumängumeistrivõistlused on pühendatud viie aasta möödumisele Eesti astumisest Euroopa Liitu. Mängu korraldavad Euroopa Komisjoni Esindus Eestis, Euroopa Parlamendi Infobüroo, Riigikantselei Euroopa Liidu teabetalitus, MTÜ Eesti Mälumänguliit (EML) ja Eesti Televisioon. Mäng viiakse läbi kahes etapis – maakondlik eelvoor toimus eelmisel pühapäeval, 23. novembril Viimsi Koolis. Kokku oli koolimajas üle 70 võistkonna. Finaali pääsenud võistkonnad kohtuvad telemängude sarjas “Tunne Euroopat”, mis on eetris 2009. aastal jaanuarist maikuuni.

Eelvooru tulemusena selgus 24 parimat võistkonda, kes jätkavad finaalis: 15 parimat võistkonda igast maakonnast ja parim Tallinna kooli esindus (kesk-ja põhikoolide ühises arvestuses) ja üle-Eestilises paremusjärjestuses 5 kuni 8 järgnevat võistkonda (sõltuvalt punktist 3). Viimsi Kooli 11A klassi võistkonnal jäi finaalikohast puudu vaid 1 punkt.