Huvitegevus
Näitering Eksperiment
Kooliteater
Ma vaatan maailma Igaviku Aknast
Ranna rahva lood ja laulud
Džässis ainult tüdrukud
Armastusel on vaid algus
Naissaare sünd
Valge tee kutse
Lugu Rohuneeme kabeli tornikellast
"Ma väga armastasin... muu ei ole oluline."
West Side Story
Lavastused
Pildikesi lavastustest
Teatritrupp K.O.K.K.

Soomes ilmunud arvustustest (tõlkinud Ülle Pinnonen)

“West Side Story” lavastust peegeldati Soome ajakirjanduses pikalt ja põhjalikult ikka tunnustust jagades.

26. aprillil kirjutab üks Ylivieska kohalikest lehtedest: “Ylivieska ja Viimsi Keskkooli õpilaste etendatud “West Side Story” kogus vähem kui nädalaga üle 2000 vaataja, ja pole ka ime. Suurepärased lauljad, head näitlejad, hoogsad tantsijad ja lihtsalt mõjuv lavakujundus olid suure vaatajaskonna igati ära teeninud.”

“Temperamentsed ja teatraalsed eestlased säravad puertoricolaste “haidena”, kelle aktsent muutis loo veelgi usutavamaks.” Edasi tõstab leht esile Eron Sakuri ning Laura Reiteli osatäitmist ning kiidab eestlaste tantsuoskust.

20.aprilli “Keskipohjanmaa” nendib, et tegemist on suurepärase saavutusega, eriti kui arvesse võtta, et ühist harjutamiseaega oli vaid neli päeva. Leht leiab, et suurepäraseid osatäitmisi oli palju, kuid eriliselt tuuakse esile Eron Sakuri ja Laura Reiteli rollid.

20.aprilli “Keskilaakso” pühendab “West Side Story” esietenduse muljete vahendamisele terve lehekülje. Leht väärtustab tohutut koostööd ning leiab, et tulemus on hiilgav. Peale põhjalikku süžee kajastamist jõuab artikkel parimate osatäitjate nimetamiseni, kelle hulgas tõstetakse esile Laura Reitelit Anitana, Eron Sakurit Bernardona ning Priit Eeki Chinona.

Ka arvab Arja Päivärintä, et “West Side Story” trumbiks on tants. “Eestlastest külalisesinejad on temperamentsed ja osavad tantijad, kelle liikumist laval on rõõm vaadata. Värvikad, ladinaameerikalikud kostüümid rõhutavad säravat liikumist.