Parim õpilasleiutaja on Rauno Laht!

Haridus- ja Teadusministeerium koostöös SA Archimedes ja SA Teaduskeskus AHHAA kuulutasid välja õpilasleiutajate riikliku konkursi "Pisiasjad muudavad elu paremaks". Võisteldi kolmes vanuseastmes: 1.-4. klass, 5.-9. klass ja 10.-12. klass. Viimsi Koolist võttis konkursist osa 9B klassi õpilane Rauno Laht, kelle töö jõudis źürii otsusel lõppvooru, mis toimus 5. detsembril Õpilaste Teadusliku Ühingu konverentsi raames Inglise Kolledźis. Rauno leiutis „Käbide korjamismasin” pälvis 5.-9. klasside arvestuses I preemia. Võidutöö juhendajaks oli õpetaja Peeter Sipelgas. Palju õnne parimale õpilasleiutajale!