Viimsi Kooli algkooli heategevuslik jõululaat kogus kokku üle 24 500 krooni!

1.-5. detsembrini toimus Viimsi Kooli aatriumis heategevuslik jõululaat. Idee autoriks oli Viimsi Kooli õpetaja Vivika Kupper, kelle eestvedamisel küpsetasid algkooli õpilased ja nende emad-isad terve nädal isuäratavaid küpsetisi ning suupisteid. Energilised ja agarad müüjad tegid nii head müügitööd, et pakutu kadus lettidelt juba minutite jooksul. Oma panuse küpsetamisse ning müüki andis kokku 410 algkooli õpilast ning paljud algkooli õpetajad. Kogusummaks kujunes 24 508. krooni, mis anti pidulikult üle MTÜ Viimsi Invaühingule laupäevasel ballil. Aitäh kõikidele, kes leidsid aega küpsetamiseks, müümiseks ning ostmiseks!