15. jaanuaril toimub filmikonkursi "Käed" finaal

Neljapäeval, 15. jaanuaril kell 18.00 toimub Viimsi Kooli ateljees filmikonkursi "Käed" finaal. Viimsi Kooli tugiõpilased otsustasid korraldada filmikonkursi, mille eesmärgiks on märgata häid asju meie ümber. Konkursile oodatakse kõikide õpilaste minifilme teemal "Käed", sest just käed on need, mille abil saame maailma muuta - nii halvaks kui heaks. Tööd esitada hiljemalt 14. jaanuariks noortejuhile. Parimaid ootavad üllatused!

Majanduslangus, epideemiad, infosõda, hukka läinud noored, vägivald - viimasel ajal on palju negatiivset meie ümber olnud. Kas ainult? Kindlasti mitte: eesti iive kasvab, teadlased on avastanud olulisi nüansse epideemiate ja ka eluolu parandamiseks, aina rohkem õpilasi saab aru, et edasiviivaks jõuks on ainult ja ainult hea tahe ning positiivsus. Kõige selle märkamiseks ei ole vaja muud, kui oma silmad avada ja vaadata.

Konkursile esitavate tööde žanr on vaba, küll aga tasub tähelepanu juhtida operaatori-  ja näitlemistööle (kui on näitlejaid kasutatud) ning režiile, sest just neid aspekte konkursil hinnatakse.

Lisainfo:

Merit Eskel, Viimsi Kooli noortejuht