Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

3. veebruaril toimub Viimsi Koolis karjäärilaat

Teisipäeval, 3. veebruaril toimub Viimsi Koolis karjäärilaat. Laada eesmärgiks on tutvustada 8.-12. klasside õpilastele edasiõppimisvõimalusi erinevates ametikoolides ja rakenduslikes kõrgkoolides. Koolis on kohal koolide esindajad, kes jagavad infot ja viivad läbi erinevaid töötubasid. Põhikooli õpilastele algab laat Viimsi Kooli aulas kell 12.10, gümnaasiumiõpilastele kell 14.10 .

Koolidest on karjäärilaadal kohal Eesti Mereakadeemia Merekool (töötuba), Eesti Lennuakadeemia (töötuba), Tallinna Tööstushariduskeskus, Tartu Tervisehoiu Kõrgkool (töötuba), Haapsalu Kutsehariduskeskus (töötuba), Luua Metsanduskool (töötuba), TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia (töötuba), Tallinna Tehnikakõrgkool (töötuba), Tallinna Pedagoogiline Seminar, Tallinna Transpordikool, Tallinna Teeninduskool (töötuba), Tallinna Ehituskool (töötuba).

Töötubasid viivad läbi koolid, millel on sulgudes vastav märge.

Lisainformatsioon:
Merit Eskel (noortejuht ja karjäärilaada organisaator)
Merit.eskel@viimsi.edu.ee