Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli noortekoor esines Tallinna Raekojas

Laupäeval, 24. jaanuaril esines Viimsi Kooli noortekoor Tallinna Raekojas Eesti Verekeskuse korraldatud doonorite austamise õhtul. Tagasiside kuulajate poolt oli väga hea ning kindlasti loodetakse Viimsi Kooli noori kuulata järgmisel taolistel heategevuslikel üritustel ka edaspidi.

Doonorite austamisõhtu on meeldiv traditsioon ning seekord tunnustatati doonoreid 17. korda. Õhtu eesmärgiks on  tänada vereloovutajaid ning pöörata tähelepanu nende panusele meie ühiskonnas.
Doonorite õhtule oli kutsutud üle saja vereloovutaja Tallinnast ja Harjumaalt ning doonorluse arengule kaasa aidanud inimesi.