6A kogus küpsetiste müügiga koerte varjupaigale raha

Tervisliku toidu propageerimise nädalal kutsuti üles kõiki klasse valmistama ise suupisteid ning neid koolis heategevuslikel eesmärkidel müüma. Ideest võtsid kinni 6A klassi tüdrukud, kes küpsetasid kodus peredega maitsvaid küpsetisi ning lisaks valmistasid kodundusklassis pannkooke. Valmistatud söögid olid nii maitsvad, et hõrgu suupiste said endale osta vaid kõige kiiremad. Kokku koguti küpsetiste müügist 1250 krooni , mis kõik läheb koerte varjupaigale. Suured tänud tublidele 6A klassi tüdrukutele, kes ei pidanud paljuks oma tööga teenitud raha heategevuslikul eesmärgil annetada!