Viimsi Kooli õpilased olid üleriigilisel inglise keele olümpiaadil väga edukad!

Reedel, 30. jaanuaril toimus Viimsi Koolis gümnaasiumiõpilaste üleriigilise inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor, kus olid väga edukad Viimsi Kooli õpilased. 10. klasside arvetuses sai
Kertu Serikov 1. koha, Maria-Brigitta Hallaste ja Sandra Povilaitis jäid jagama 2.-3. kohta. 11. klasside arvestuses jäid Trevor Himma ja Kaarel Korv jagama 2.-5. kohta. 12. klasside arvestuses sai Peeter-Paul Hallaste 1. koha. Viimsi Kooli esindasid veel:

11. klasside arvestuses
Saskia Vaher (11A) VI - X koht

Henri Normak (11A)

12. klasside arvestuses
Sten Pajuste (12B)VI - VII koht
Kertu Haagen (12A) VIII - XI koht.

Elisabeth Põldma (12C)

Suured tänud olümpiaadi korraldajatele ja õpilaste juhendajatele Laura Kaarele, Merike Kausile, Jolanthe Kudeviitale, Liis Prikk`ile!