Emakeelepäeva tähistamine Viimsi Koolis

Viimsi Kool tähistab emakeelepäeva kogu nädala. Teisipäeval vaatavad 7.-9. klassi õpilased videofilmi "Keeletalgud". Filmile eelneb lühiesitlus Kristjan Jaak Petersonist. Kell 15.10 esietendub gümnaasiumiõpilastele põhikooli näiteringi etendus "Koondamine kirjandusmuuseumis". Kolmapäeval kohtuvad 5. ja 6.klasside õpilased  jutuvestja Piret Pääri ja rahvamuusik Tuule Kanniga. Jutuvestmisele lisaks saab kuulda erinevad pille: harf, kandled, vilepill ja parmupill. Neljapäeval tulevad  Viimsi Kooli 3.-4. klasside õpilastele  külla populaarsed lastekirjanikud Aino Pervik ja Piret Raud. Ürituse plakat (PDF-vormingus).