Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Kooli aastapäevaüritused

Viimsi Kooli aastapäevaüritused on selleks korraks läbi saanud. Juubelinädala jooksul toimus mitmeid erinevaid sündmusi: vilistlaste, õpetajate ja õpilaste korvpallivõistlus, lahtiste uste päev, kus huvilised said osaleda kokku 13 erinevas töötoas, sisukate ettekannetega konverents Viimsi 140 aasta pikkusest haridusajaloost ning loomulikult juubelipidustuste kõrghetk ning kulminatsioon - suur galakontsert, kus astusid ülesse legendaarsed õpetajad, õpilased ja vilistlased. Peaesinejaks Hanna-Liina Võsa, õhtujuhid Kadri Kasak ja Lauri Lagle. Koos orkestriga käis lavalt läbi üle 150 inimesi. Kõlasid parimad hitid Kooliteatri erinevatest etendustest.

Siit näed meeleolukaid pilte juubelinädala jooksul toimunud sündmustest