Viimsi Kooli parimaid sportlasi tuleb tervitama olümpiavõitja Gerd Kanter!

Kolmapäeval, 8. aprillil kell 18.00 toimub Viimsi Kooli aulas erinevatel spordivõistlustel kooli esindanud õpilaste ja nende juhendajate tänuõhtu. Sportlikke noori tuleb tervitama ja õnnitlema olümpiavõitja Gerd Kanter. Õpilaste tunnustamisõhtu toimub juba teist aastat ning selle eesmärgiks on tõsta esile ja kiita õpilasi, kes õppetöö kõrvalt jõuavad ka spordiga tegelda ning seda nii heal tasemel, et kooli esindada. Tänuõhtule on kutsutud ka õpilaste pereliikmed. 18. mail kutsutakse tähuõhtule õpilased, kes on osalenud olümpiaadidel ning 19. mail kooli tublimad isetegevuslased.