Ettevõtlusalaste muinasjuttude võitjad teada!

Veebruaris kuulutas JA (Junior Achievement ) välja traditsioonilise ettevõtlusalaste muinasjuttude kirjutamise võistluse, millest võtsid väga edukalt osa Viimsi Kooli õpilased.Kaur Virkebau (9B) sai II koha, Elisabeth Merisalu (9B) ja Anna-Liisa Toom (9A) pälvisid III koha ning Paul Palk`i (9A) töö leidis žürii poolt äramärkimist. Palju õnne võitjatele ja nende juhendajatele Külli Tähele ja Kersti Ojassalule.

Konkursitöid hindasid JAA vabatahtlikud, ettevõtjad ja SENTi liikmed. Kõik õpilased ja nende juhendajad olid kutsutud 4. aprillil JAA õpilasvõistluse autasustamistseremooniale Estonian Business School`is (EBS).

1. "Kõrts ja kohvik", autor Kaur Virkebau
2. "Muinasjutt Hõbelõngast", autor Elisabeth Merisalu
3. "Erakordne pärl", autor Anna-Liisa Toom
4. "Rebase Lennukompanii", autor Paul Palk