Õpilasesindusel on valminud vahva film ÕE telgitagustest tegemistest!

Viimsi Kooli toimekal õpilasesindusel on valminud  projekti "Interaktiivne ÕE" käigus pilootosa, mille eesmärgiks on näidata ÕE telgitaguseid lühifilmisarjana. Iga osa keskmes on Viimsi Kooli esinduse liikmed, keda tutvustatakse erinevate nurkade alt. Filmisarja pilootosa saad vaadata kooli kodulehelt, parempoolsest veerust lingi"Õpilasesindus" alt.

Filmisarjas tulevad välja nii mitmedki saladused ÕE nii-öelda tagatubadest. Esmakordselt on kõigil võimalus näha muidu tõsist esindust vaba aega veetmas. Ennast ilmutavad meie ideegeneraatorid. Teie silme ees leiavad aset kõige tulisemad tülid ja sõnasõjad. Kes teab, võib-olla näete ka karvade lendamist! Kõik see ja palju muudki meie seriaali episoodides.

Lisaks ÕE tegemiste tutvustamisele annab sari võimaluse kaasa rääkida kõigile õpilastele, sest see, mis juhtub järgmises osas, on teie kui vaatajate otsustada.

Vaadake ja te ei kahetse!