25.-26. jaanuaril toimub Viimsi Koolis keskkonnateatriprojekti ühisseminar

Viimsi Kool osaleb rahvusvahelises keskkonnateatrite projektis, mille raames on koostööd teinud 8 Eesti ning 5 rahvusvahelist kooli. Projekti käigus on õpetajad ja õpilased vahetanud kogemusi, korraldanud ühiseid üritusi, kokkusaamisi ning mõttetalguid. Viimsi Kooli partner on Loviisa Gymnasium Soomest, kellega koostöös on valminud mitu esitlust teemal Aastaajad.

Projekti raames peab iga kool tegema ka oma kodupaika tutvustava filmi. Eelmisel aastal valmis videofilm Prangli saarest. Sel aastal teevad Viimsi Kooli õpilased ülevaatefilmi Viimsi poolsaarest.
25.-26. jaanuaril saavad projektis osalevate koolide õpetajad Viimsi Koolis taas kokku, peetakse koosolekuid ning ajurünnakuid.
Projekti pidulik lõpuüritus toimub sel suvel Pärnus.