Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kool osaleb spordisarjas TV 10 Olümpiastarti

TV 10 Olümpiastarti on  kogu maailmas ainulaadne noorte spordisari, mis toonud aastate jooksul spordirajale sadu tuhandeid poisse ja tüdrukuid ning köitnud miljoneid televaatajaid. Lootuses leida ja innustada uusi särasilmseid olümpialasi alustas ETV  6. veebruaril saatesarja 34. hooaega.

Sel kolmapäeval, 7. veebruaril ning laupäeval, 10. veebruaril osalevad Harju maakonna II etapi võistlustel Viimsi Kooli 4.-7. klassi õpilased. Õpilasi saadab kooli kehalise kasvatuse õpetaja Eha Rünne.

Eesti Televisioon kuulutas võistlussarja TV 10 Olümpiastarti välja 1971. aasta 12. oktoobril. Sellest päevast alates on televaatajad osa saanud sadade uute sporditalentide esimestest rekorditest ja mõtetest. Seljataha jäänud Ateena olümpiamängudel võistles koguni üheksa Eesti kergejõustiklast, kes sirgunud TV 10 Olümpiastarti sarjast.