Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli õpilane Ingmar Jõela võitis VII õpilasetlejate Harjumaa vooru konkursil peapreemia

VII õpilasetlejate riigikonkursi Harjumaa voor toimus 13. jaanuaril Jüri Gümnaasiumis. Võisteldi kolmes vanuseastmes. 10.-12. klasside arvestuses sai peapreemia Viimsi Kooli 10B klassi õpilane Ingmar Jõela. Võit tähendab seda, et Ingmar esindab 10.-12. klasside vanuseastmes Harjumaad vabariiklikul Eesti VII õpilasetlejate riigikonkursil Põlvamaal.

Jüri Gümnaasiumis toimunud võistlusel osales kokku 28 õpilast Neeme Algkoolist, Keila Algkoolist, Lagedi Põhikoolist, Oru Põhikoolist, Jüri Gümnaasiumist, Kehra Keskkoolist, Kose Gümnaasiumist, Kuusalu Keskkoolist, Loksa I Keskkoolist, Maardu Gümnaasiumist, Paldiski Gümnaasiumist, Saue Gümnaasiumist, Turba Gümnaasiumist , Viimsi Keskkoolist. Iga vanuseastme parim sai õiguse esindada Harjumaad vabariiklikul konkursil.

Eesti VII õpilasetlejate riigikonkurss toimub 9.-10. veebruaril Põlvamaal.