Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli külastas "Aasta Betoonehitis 2006" žürii

Esmaspäeval, 5. veebruaril külastas Viimsi Kooli "Aasta Betoonehitis 2006" žürii. Eesti Betooniühingu korraldatavale konkursile esitati kokku 13 nominenti, nende seas kaks haridusasutust - Viimsi Kool ja Tallinna Ülikooli uus õppehoone. Konkursi võitjad kuulutatakse välja Betoonipäeval 15. märtsil

Konkursi "Aasta betoonehitis" eesmärgiks on leida ja esile tõsta ehitisi (hooneid ja rajatisi), mille nägusus ning efektiivne ja ökonoomne teostus tabavalt demonstreerivad betooni kui struktuurmaterjali eeliseid.  Esitada võib konkursi toimumise aastal tellijale üle antud betoonehitisi või neis kasutatud konstruktsioone või menetlusi.

"On saanud heaks tavaks, et Aasta Betoonehitise tiitlile pürivad väga huvitavad objektid. Nominentide seas on nii büroohooneid, tööstusettevõtteid, elamuid kui - mis erilist rõõmu valmistab - ka tervelt kaks haridusasutust," ütles žürii liige, AS Kunda Nordic Tsement vanemnõunik Aadu Kana.

Konkursi peaauhind kuulub võiduidee autorile - arhitektile. Äramärkimist leiavad võitnud objekti tellija, projekteerija, ehitaja ja betooni tarnija.

„Aasta Betoonehitis 2006“ konkursi žüriisse kuuluvad Eesti Arhitektide Liidu, Eesti Betooniühingu, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu, Eesti Ehitusinseneride Liidu, Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu, Eesti Projektbüroode Liidu, Kunda Nordic Tsemendi ja ehitusajakirjanduse esindajad.