Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Noored kooli programmi raames annab täna Viimsi Koolis tundi Rein Leipalu

Noored kooli programmi raames tuleb täna, 16. veebruaril  11A klassile  geograafia tundi andma Rein Leipalu. Tunni teemaks on "Jäätmed ja jäätmemajandus".

Rein Leipalu on Ragn-Sells AS juhatuse eimees ning Viimsi Kooli hoolekogu liige.

Sihtasutuse Noored Kooli laiem eesmärk on väärtustada õpetaja rolli Eesti ühiskonnas. Selleks annavad oma panuse president Toomas Hendrik Ilves, Indrek Neivelt, Mihkel Kärmas, Aleksei Turovski ja mitmed teised tuntud ühiskonnategelased, kes lähevad veebruarikuus tavalistesse Eesti koolidesse õpetajaks.

Noored Kooli on algatanud Hansapank ja Heateo Sihtasutus. Tänaseks on programmiga liitunud veel 13 juhtivat ettevõtet erinevatest valdkondadest, kes väärtustavad õpetajatööd ning kes soovivad panustada hariduse arengusse Eestis.

Saada heaks õpetajaks ning luua koolikeskkonnas positiivseid muutusi on suur väljakutse. Aga see on ka hindamatu kogemus, mis avardab võimalusi edaspidi edukalt hakkama saada ärisektoris, hariduse valdkonnas või muudel elualadel.

Täpsem info: www.nooredkooli.ee