Vastuvõtt 10. klassi 2009/10

Sisseastumistest toimub regitreerinutele 18.aprillil 2009.a. kell 10.00 -12.00. Palun võtta kaasa kirjutus-, joonestus- ja arvutusvahendid ning isikut tõendav dokument. Testile mitteilmumist ilma mõjuva põhjuseta loetakse loobumisena.

Vastuvõtt 10. klassi 2009/10 õ.a.

Kool komplekteerib 10. klasside õpilaskonna põhiharidust tõendava dokumendi ja vastuvõtukatsete (edaspidi katsed) tulemuste põhjal.

Katsed koosnevad kirjalikust komplekstestist (edaspidi test) ja individuaalvestlusest (edaspidi vestlus).

Otse pääsevad vestlusvooru kandidaadid, kelle kolme veerandi hinded on neljad-viied. 9. klassi tunnistuse keskmise hinde  ja testi tulemuste alusel seatakse kandidaadid  pingeritta. Pingerea alusel kutsub komisjon õpilased vestlusele. Vestluse eesmärk on välja selgitada õpilaste suhtumine õppetöösse, isiklikud eesmärgid ja ootused koolile, valikkursuste eelistused ja ühiskondlik aktiivsus.

Test toimub 18. aprillil 2009 kell 10.00. Test koosneb eesti keele (lühikirjand), matemaatika, inglise keele ja üldist silmaringi näitavatest küsimustest. Kaasa tuleb võtta kirjutusvahend, joonestusvahendid, taskuarvuti ning isikut tõendav dokument.

Täpsem kord on kirjeldatud rubriigis Sisseastumine gümnaasiumisse

Ajagraafik

Aeg

1.-3. veerandi hinnetega 9.kl. tunnistuste kinnitatud ärakirjade esitamine kooli kantseleis ja küsimustiku täitmine kooli kodulehel.

30. märts - 9. aprill

Testi-/vestlusvooru pääsejatele  teatamine e-kirjaga

13. aprill

Test