Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Noortekoor esines Tallinna Raekojas

Teisipäeval, 20. veebruaril korraldasid Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus ning Tallinna Linnavalitsus doonorite tunnustamiseks ja tänamiseks austamisõhtu Tallinna Raekojas. Austamisõhtul  esines ka Viimsi Noortekoor, pakkudes kontserdipublikule suurepärase elamuse.

Doonorite austamisõhtu on meeldiv traditsioon ning seekord tunnustatati doonoreid 15. korda. Õhtu eesmärgiks on  tänada vereloovutajaid ning pöörata tähelepanu nende panusele meie ühiskonnas.
Doonorite õhtule oli kutsutud üle saja vereloovutaja Tallinnast ja Harjumaalt ning doonorluse arengule kaasa aidanud inimesi.