Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Esmaspäeval ja neljapäeval toimuvad Kogemuste Koja vestlusringid

Esmaspäeval, 5. märtsil kell 14.00 toimub algklasside õpetajatele mõeldud vestlusring teemal "Liikluskasvatusest koolis". Neljapäeval, 8. märtsil kell 15.05 oodatakse vestlusringi  kõiki inglise keele õpetajaid ning inglise keele huvilisi, et arutleda teema üle  "Eestlaste tüüpilisemad vead inglise keelt kasutades". Vestlusringi moderaatoriks on Viimsi Kooli inglise keele õpetaja Alexander Harding.

Kogemuste Koda on vestlusring, kuhu on oodatud kõik kooli töötajad, kellele pakub huvi või kes sooviksid arutleda erinevatel teemadel. See on võimalus, kus saab jagada kogemusi ning rääkida probleemidest, nendega tegelda ja leida võimalikke lahendusvariante. Samuti toetab see Viimsi Kooli organisatsioonikultuuri ja koolituspoliitikat. Vestlusringides osalemine on vabatahtlik ning lisaboonusena annab kool tõendi osalemise  kohta kooli arendustegevuses.

Kogemuste Kojas on sel õppeaastal arutletud väga erinevate teemade üle: tunnivaatluse organiseerimine ja tagasiside andmine, füüsiliselt ja vaimselt turvaline koolikeskkond, arvutiabi, läbipõlemise oht - kuidas seda vältida jne.