Esmaspäeval ja neljapäeval toimuvad Kogemuste Koja vestlusringid

Esmaspäeval, 5. märtsil kell 14.00 toimub algklasside õpetajatele mõeldud vestlusring teemal "Liikluskasvatusest koolis". Neljapäeval, 8. märtsil kell 15.05 oodatakse vestlusringi  kõiki inglise keele õpetajaid ning inglise keele huvilisi, et arutleda teema üle  "Eestlaste tüüpilisemad vead inglise keelt kasutades". Vestlusringi moderaatoriks on Viimsi Kooli inglise keele õpetaja Alexander Harding.

Kogemuste Koda on vestlusring, kuhu on oodatud kõik kooli töötajad, kellele pakub huvi või kes sooviksid arutleda erinevatel teemadel. See on võimalus, kus saab jagada kogemusi ning rääkida probleemidest, nendega tegelda ja leida võimalikke lahendusvariante. Samuti toetab see Viimsi Kooli organisatsioonikultuuri ja koolituspoliitikat. Vestlusringides osalemine on vabatahtlik ning lisaboonusena annab kool tõendi osalemise  kohta kooli arendustegevuses.

Kogemuste Kojas on sel õppeaastal arutletud väga erinevate teemade üle: tunnivaatluse organiseerimine ja tagasiside andmine, füüsiliselt ja vaimselt turvaline koolikeskkond, arvutiabi, läbipõlemise oht - kuidas seda vältida jne.