Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Õppeperioodid ja vaheajad
Eelkool 2018/2019
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

22.-24. märtsini on Viimsi Koolis Harjumaa Kooliteatrite Festival

22. märtsil on kooli aulas algklassid, 23.-24. märtsil põhikool ja keskkool. Teatrifestivali raames on võimalik näha ka Viimsi Kooliteatri etendust "Džässis ainult tüdrukud".

Festivali ajakava (algklassid ja põhikool-keskkool) leiad siit:

Algklassid

Neljapäev, 22. märts

9.00. Truppide registreerimine Viimsi Koolis
9.30. Festivali avamine
10.00. E. Lazar „Põgenenud tedretähnid” Kolga Keskkooli algklassid
10.50. H. Mänd „Sabata krokodill“ Neeme Algkool
11.45. „Kalevipoeg” Aruküla Vaba Waldorfkool
12.30-13.15. Lõunasöök
13.15. L. Ehrenpreis, M. Vihmand „Hunt ja seitse kitsetalle” Viimsi Keskkooli algklasside näitering
14.00. Algklasside festivali lõpetamine ja kojusõit
Ekspertide nõuanded juhendajatele ja gruppidele peale etendust.

Põhi- ja keskkoolid:

Reede, 23. märts

10.00. Osavõtjate registreerimine ja majutamine Viimsi Keskkoolis
11.00. Festivali avamine
11.30. R. Herfurtner, näiteringile kohandanud Eva Kalbus „Varblase-Priidu“ Viimsi Kool K.O.K.K. (Kunstiliselt On Kõik Korrektne)
12.30. „Eesti rahva lood” Vaida Põhikool „Kilplased”
13.00. A. Lindgren, dramatiseering Eva Klemets „Meisterdetektiiv Blomkvist” Kehra Keskkooli põhikooli trupp „Lunaatikud”
13.45-14.30 Lõunasöök
14.30. T. Varul „Kus Egiptimaa...” Kolga Keskkooli põhikooli trupp
15.20. Omalooming H. Ibseni ainetel „Oleme segaduses” Saku Gümnaasiumi näitering „Pirn”
16.15. J. Püttsepp "Kärt"; Kostivere Laste Teater
17.00-19.00 Ujumine
18.30- 19.30 Õhtusöök
19.30.-20.00. Ekspertide nõuanded juhendajatele
20.00. Viimsi Kooliteatri etendus „Džässis ainult tüdrukud”
22.00 Pidu

Laupäev, 24. märts

8.30-9.45. Hommikusöök ja ujumine
10.00. Kolga KK keskkool ; Omalooming „ Kodu-eri”;
10.45. Jüri Gümnaasiumi kooliteater „Vaba valik”; „MINASINID”; omalooming
11.15.-11.45. Ekspertide nõuanded juhendajatele

12.00-12.30. Lõunasöök
12.45. Põhi- ja keskkoolide festivali lõpetamine