Sel reedel toimuva kooliteatrite festivali peo peaesinejateks on Hele Kõre ja Kristjan Kasearu

Reedel, 23. märtsil kell 20.00 toimub Viimsi Kooli aulas Viimsi Kooliteatri etendus “Džässis ainult tüdrukud” ning kohe pärast seda festivali afterparty, kus üllatuskülalisteks Tallinna Linnateatri näitlejanna Hele Kõre ja bändi “Paradise Crew” laulja Kristjan Kasearu.

Peole oodatakse kõiki kooliteatrite festivali külalisi ning Viimsi Kooli õpilasi (alates 7. klassist). Tähelepanu! Peole pääsevad vaid need, kes on eelnevalt vaadanud kooliteatri etendust! Pilet etendusele + pääse peole maksab 50 krooni.  Põhikooli õpilased lahkuvad peolt hiljemalt kell 22.40, gümnaasiumiõpilaste kojuviimiseks on tellitud buss (sõidab poolsaare ringi).

Tule vaata Viimsi Kooliteatri etendust ja saa osa kostüümipeost!