Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Õppeperioodid ja vaheajad
Eelkool 2018/2019
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Viimsi Kool oli Harjumaa Kooliteatrite Festivalil väga edukas

Eelmisel nädalal toimus Harjumaa Kooliteatrite Festival ning Viimsi Kool sai kõrgeid preemaid kõikides vanuserühmades. Grand Prix võitis Viimsi Kooli algklasside näitering etendusega "Hunt ja seitse kitsetalle" ning  Viimsi Kooliteater muusikalise komöödiaga "Džässis ainult tüdrukud". Parima meespeaosatäitja preemia algklasside katergoorias läks Viimsi kooli õpilasele Karl-Hendrik Muugale. Gümnaasiumi vanuseastmes võitis naispeaosatäitja preemia Kadri Kasak ning meespeaosatäitja peapreemia Alari Lagle, mõlemad etendusest "Džässis ainult tüdrukud". Lisaks võideti mitmeid muid preemiaid.

Palju õnne kõikidele võitjatele ning nende juhendajatele!

Festivali tulemused leiad siit:

Grand Prix – “Hunt ja seitse kitsetalle” (Viimsi Kooli algklasside näitering)
I laureaat – "Sabata krokodill" (Neeme Algkool)
II laureaat - "Põgenevad tedretähnid" (Kolga Keskkool)
Parim naispeaosa – Anna-Maria ema rolli eest etenduses “Põgenevad tedretähnid”
Parim meespeaosa – Karl-Hendrik Muuga hundi rolli eest etenduses “Hunt ja seitse kitsetalle” (Viimsi Kool)
Parim naiskõrvalosa – Johanna Rüdja – tüdruk küünlaga etenduses “Kalevipoeg”
Parim meeskõrvalosa – Riho ja Hardi botaanikute rolli eest etenduses “Põgenevad tedretähnid”
Parim lavakujundus – “Sabata krokodill” (Neeme Algkool)
Parim muusikaline kujundus – "Hunt ja seitse kitsetalle” (Viimsi Kool)
Eripreemia mängulise rollilahenduse eest – Kristian Klamas
Eripreemia huvitava materjali leiu eest – Terje Varul (Kolga Keskkool)
Eripreemia rahvusliku vaimu hoidmise eest – Aruküla Vaba Waldorfkool etendus "Kalevipoeg"

Põhikool

Grand Prix – „Kärt” (Kostivere Laste Teater)
I laureaat – „Varblase-Priidu" (Viimsi Kool)
II laureaat – „Eesti rahva lood” (Vaida Põhikooli trupp „Kilplased”)
Parim naispeaosatäitja – Sigrit Dulder (Kärdi rolli eest etenduses „Kärt”)
Parim meespeaosatäitja – Kenneth Norden (Andersi rolli eest etenduses „Meisterdetektiiv Blomkvist” )
Parim naiskõrvalosa – Marleen Otsus (mutike saunalavalt etenduses „Eesti rahva lood”)
Parim meeskõrvalosa – Kaspar Rõõmus (Varblase-Priidu etenduses „Varblase-Priidu”)
Parim lavakujundus – „Varblase-Priidu” (Viimsi Kool)
Parim muusikaline kujundus – „Kus Egiptimaa…” (Kolga Keskkool)

Gümnaasium

Grand Prix – „Džässis ainult tüdrukud” (Viimsi Kool)
I laureaat – „Kodu-eri” (Kolga Keskkool)
II laureaat – „Oleme segaduses” (Saku Gümnaasiumi näitetrupp „Pirn”)
Parim naispeaosatäitja – Kadri Kasak (Sugar Kane`i roll etenduses „Džässis ainult tüdrukud”)
Parim meespeaosatäitja – Alari Lagle (Jerry/Daphne roll etenduses „Džässis ainult tüdrukud”)
Parim naiskõrvalosatäitja – Paula-Salme Sandrak (naabrinaise rolli eest etenduses „Kodu-eri”)
Parim meeskõrvalosatäitja – Taisto Toim (Bienstoki rolli eest etenduses „Džässis ainult tüdrukud”)
Parim lavakujundus – „Džässis ainult tüdrukud”
Parim muusikaline kujundus – Jaak Laanpere (Kolga Keskkool)
Rühmatöö eripreemia – Jüri Gümnaasiumi kooliteater „Vaba valik”
Väljendusrikkuse eripreemia – Maardu Gümnaasiumi näitetrupp
Juhendaja eripreemia – Terje Varul – tulemuslike loominguliste otsingute eest