Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Viimsi Kooli põhikooli võistkond võitis mälumängumeistrivõistluste finaalis I koha!

Laupäeval, 7. aprillil toimus Viimsi Koolis Eesti koolinoorte 2007. a. mälumängumeistrivõistluste finaal. Pingelise võistluse tulemusena võitis põhikoolide arvestuses I koha Viimsi Kooli 9 A klassi võistkond koosseisus Henri Normak, Tõnis Pool, Tanel Pärnamaa ja Tarvi Räim. Palju õnne võitjameeskonna liikmetele ning nende juhendajatele!

Harjumaa ja Tallinna mälumängumeistrivõistluste eelvoor toimus 22. veebruaril Õismäe Humanitaargümnaasiumis. Võistluse  võitis põhikoolide arvestuses Viimsi Kooli 9 A klassi võistkond ja sai seega finaali. Eelvooru tulemusena pääses finaali (nii põhikoolide kui vanemate klasside arvestuses) iga maakonna võitjavõistkond, kellele lisandus eelvooru punktiarvestuses 10 järgnevat võistkonda üle Eesti. Finaali kutsuti kokku 27 põhikooli ja 28 keskkoolide/ gümnaasiumide võistkonda. Nii põhikoolid kui ka gümnaasiumid võistlesid samade küsimuste baasil, kuid arvestust peeti eraldi.
Üritust korraldas MTÜ Eesti Mälumänguliit. Üritust toetas Hasartmängunõukogu.

Täpsemalt saab lugeda www.kilb.ee