Viimsi õpilasmalev ootab noori suvistesse malevarühmadesse!

Rühmadesse registreerimine toimub Viimsi Noortekeskuses (Nelgi tee 1) 7. - 10. maini kell 14.00 - 20.00.

1) Malevarühm 4. - 22. juuni

Noortele vanuses 13 - 18 aastat

Malevarühma noortest moodustatakse grupp, kes lisaks ühisele töötamisele söövad koos lõunat ning sisustavad ühiselt vaba aega. Ööbitakse kodus. Rühma tegevust koordineerivad ja vaba aega aitavad sisustada rühmajuhid.

Registreerimise tasu 150.-

2) Töörühm, 9. - 27. juuli

Noortele vanuses 13 - 18 aastat

Töörühma noored töötavad 4 tundi päevas. Toitlustamist ja vaba aja sisustamist ei toimu.

Osalustasu 50.-

3) Naissaare rühm, 9. - 20. juuli

Noortele vanuses 14 - 17 aastat. Naissaare rühm viibib saarel 2 nädalat. Ühiselt tehakse tööd Naissaare merekindluse objektidel ja kogu saarel. Ööbimine ja toitlustamine Naissaare piirivalve kordonis. Rühma suurus 16 noort.

Osalustasu 400.-