Luulekonkursil "Lapsepõlv on lahe aeg" esinesid Viimsi Kooli õpilased suurepäraselt!

3. mail toimus Ruila Põhikoolis Leelo Tungla 60. sünnipäevale pühendatud luulekonkurss "Lapsepõlv on lahe aeg". Konkursist võttis osa 25 õpilast erinevatest koolidest üle Eesti.Viimsi Kooli õpilased pälvisid kõrgeid kohti. Vanuserühmas 4.-6. klass sai Grete Jürgenson 3. koha ning vanuserühmas 7.-9. klass pälvis 1. koha Triinu-Liis Raudmägi . Palju õnne võitjatele ning nende juhendajatele!

Luulekonkursi "Lapsepõlv on lahe aeg" korraldasid Ruila Põhikool ja Harju Maavalitsuse haridusosakond. Üritusel osales ka  poeet, žüriisse kuulusid tema tütred.

Leelo Tungla luulet luges 25 õpilast Keila Algkoolist, Harkujärve koolist , Aruküla, Kernu, Nissi, Ruila, Püünsi, Ääsmäe, Kallavere, Kehra, Keila-Joa, Keila, Paldiski, Viimsi Koolist.

PAREMUSJÄRJESTUS

4.-6. klass