Laupäeval esineb Viimsi Koolis ansambel "Trepikoda"

Laupäeval, 18. aprillil kell 19.00 esitleb ansambel Trepikoda Viimsi Kooli aulas oma teist albumit „Ta tuleb pea”. Kristlik noorte ansambel Trepikoda tegutseb 2002. aastast ning bänd koosneb viiest liikmest: Mirjam Pihlak (vokaal, akustiline kitarr), Helen Saar (klahvpillid, vokaal, flööt), Margus Saar (elektrikitarr, akustiline kitarr), Lauri Pihlak (bass) ja  Madis Kivisild (trummid). Koos "Trepikojaga" astub üles draamagrupp OnDrat. Kontsert on kõikidele huvilistele tasuta. Olete oodatud!

Bänd on astunud üles erinevates Eestimaa linnades ja 2005. aastal ka  Suurbritannias. Oma muusikat hakkas kollektiiv viljelema 2006. aastal. Esimene album „Aeg” ilmus 2007. aasta juunis ning pälvis Eesti Gospelmuusika Auhinnad 2007 Aasta plaadi tiitli. Bändi eesmärk on jagada sõnumit eluväärtustest, mis on püsivad ja annavad lootuse neile, kes tunnevad, et omal jõul ei jaksa. Kui majandus on kriisis ja materiaalne ühiskond kõigub, on midagi jäädavat, mis annab lootust igaühele.

Lisainfot leiab aadressilt: www.trepikodamusic.ee.