Viimsi Kool saavutas geograafia teemapäeval häid tulemusi!

Sel õppeaastal toimusid esimest korda Harjumaa koolides geograafiahuviliste õpilaste teemapäevad, millest võttis osa ka Viimsi Kooli 3-liikmeline võistkond. Harjumaa koolidest kokku oli 18 võistkonda.
Kolme teemapäeva kokkuvõttes saavutas Viimsi Kooli võistkond koosseisus Brita Kikas, Kati Koost ja Mark Andreas Rebane II koha. Palju õnne võistlejatele ja nende juhendaja Karin Keertile!

Esimene teemapäev "Lõuna-Ameerika" toimus Saue Gümnaasiumis 27. novembril. Peruust pidas õpilastele väga huvitava loengu lektor Sirje Siska. Loengule järgnes viktoriin. Viimsi Kool saavutas seal IV koha. Teine teemapäev "Aafrika" toimus 6.veebruaril Turba Gümnaasiumis, kus Urmas Tartes tutvustas lõunapoolsetes riikides elavaid linde, loomi, inimesi ja erinevaid loodusnähtusi. Viimsi Kool oli seal väga edukas ja sai I koha. Kolmas teemapäev "Euroopa" toimus 14. aprillil Viimsi Koolis, kus Andres Tõnisson rääkis Vahemere äärsetest riikidest, kliimast, loodusnähtustest, inimestest ja ajaloost. Viimsi Kool saavutas IV koha.