Tähelepanu, 1.-6. klasside lapsevanemad!

Neljapäeval, 24. mail kell 18.00 toimub Viimsi Kooli meediaklassis (C-311) õpikoda teemal "Kuidas ära tunda ja aidata vägivalla ohvriks langenud last." Olete oodatud osalema!

Koolituse käigus käsitletakse järgmisi teemasid:

● Lapse väärkohtlemine, selle sümptomid;

● Väärkohtlemisega seotud levinumad müüdid ja faktid;

● CAP programmi põhimõtted ja kujunemislugu, laste õpikoda;

● Lapse väärkohtlemise ennetamine;

● Kriisis lapse abistamine ja võrgustik, mis on loodud lapsevanemale lapse aitamiseks; seadused.

Koolitus on mõeldud üldhariduskoolide 1.-6. klassi lastevanematele ja kooli personalile.  Lastele toimuvad õpitoad 21.-24. mail.  Programmi teostajad on Hillevi Miltop, Ruth Lobjakas, Annely Kaasik.

Programmi teostajad on läbinud rahvusvahelise CAP-i koolituse “Igal lapsel on õigus olla kaitstud, tugev ja vaba” 10.-11. septembril 2004.aastal Tartu Laste tugikeskuses ja omavad vastavaid CAP-i tunnistusi

Lisainformatsioon ning koolitusele registreerimine:

Lemme Randma

tugikeskuse juhataja
lemme dot randma at viimsi dot edu dot ee