Viimsi Kooli sisearhitektid said aastapreemia

Neljapäeval, 17. mail andis Eesti Sisearhitektide Liit 29. korda välja aastapreemiad. Viis auhinnatut valis žürii 32 konkursitöö seast. Ühiskondliku interjööri preemia läks Hannelore Pihlakule ja Kristi Lentsile Viimsi uue koolimaja interjööride sooja ja inimsõbraliku atmosfääri eest. Palju õnne!

Ajaloolise interjööri preemia sai Lembit Andres Tork Koger ja Partnerid interjööride eest Fahle majas. Näituse kujunduse preemia pälvisid korraga kaks Mari: Mari Kurismaa ja Mari Kaljuste Felicien Ropsi loomingust koostatud näituse «Eros ja Surm» kontekstitundliku ja põneva näitusekujunduse eest Kumus. Büroo interjööri preemia võitis Taavi Aunre Velvet Creative Alliance’i ruumes rutiinivaba ja provokatiivse töökeskkonna loomisega. Esemepreemia läks Tiina Mangile diivanikomplekti Black heade proportsioonide, paljude kasutusvõimaluste, mugavuse ning väärikuse eest.