SUUR KOOLILAAT 30. AUGUSTIL

30. augustil 2007 algusega kell 12.00 korraldab Viimsi Kool SUURE KOOLILAADA , mille raames toimub infolaat, kuhu ootame Viimsi valla spordiklubide, huvi- ja spordiringide, huvikoolide, treeningrühmade ja teiste noorte vaba aja sisustajate esindusi jagama infot oma tegevuse kohta, ja sügislaat , kus on võimalik osta-müüa-vahetada kooliga seonduvaid esemeid (koolivorm, riided, koolikotid, spordivahendid, bürootarbed vms).

Eelregistreerimine:
Merit Eskel
(infolaat) merit@viimsi.edu.ee, telefon 623 5114
Kairi Lehtpuu (sügislaat) kairi.lehtpuu@viimsi.edu.ee, telefon 5242988

Registreerumiseks infolaadale märkida huviringi-spordiklubi nimi ning juhendaja-treeneri kontaktandmed (telefoninumber ja e-postiaadress).

Soovitused infolaadal osalejatele:
• boks võiks olla illustreeritud või mõnel muul moel ligitõmbav;
• huvilistele kaasa antav infovoldik olgu atraktiivne, vähese laustekstiga;
• enese veelgi paremaks reklaamimiseks on võimalus üles astuda laval, vastav sooviavaldus tuleb esitada registreerimise ajal.

Kohtumiseni 30. augustil Viimsi Koolis!
Viimsi Kooli noortejuht Merit Eskel