Koolivormi tellijad, kiirustage!

Tootjafirma PTA Grupp palvel on koolivormi tellimise kuupäev nihkunud varasemaks. Särkpluuse, lipse, pükse ja seelikuid saadab tellida 12. septembrini, lühikeste varrukatega pikeepluuse ja kudumeid 21. septembrini. NB! Kooliaasta jooksul koolivormi esemeid juurde tellida ei ole kahjuks võimalik. Tellitud riideesemete eest maksmine toimub arve alusel, mis saadetakse e-maili või posti teel pärast tellimuse kinnitamist.

Enne 8. juunit tellitud koolivormi esemed saab kätte kell 8.15 - 16.00 ruumist C-225 (2. korrus). Võimalusel kaasa võtta maksekorralduse koopia. Maksmata tellimusi ei väljastata.