Tule laulma Viimsi Kooli noortekoori!

Teisipäeval, 11. septembril kell 17.00 koguneb uue õppeaasta esimesse proovi Viimsi Kooli noortekoor. Noortekoori oodatakse lauluhuvilisi noori alates 8. klassist. Proov toimub ruumis B-217.

Õpetajad: Andrus Kalvet, Virve Kalvet
Maht: 70 tundi (2 kursust)
Sihtgrupp: Õpilased alates 8. klassist

Mis on eesmärk?
Lauluoskuse arendamine, osalemine kõigis kooliaasta muusikaüritustes ja projektides.

Mida me tundides teeme?
Omandame uut laulurepertuaari, nii traditsioonilist koorimuusikat kui ka jazz - ja popmuusika seadeid koorile, tegeleme hääleseadega.

Milline on oodatav tulemus?
Kasvatada mitmehäälset vokaalmuusikat nautida suutev laulja, kes on kogenud võimalikult paljusid erinevaid muusikastiile ja suudab ka igas lauljate seltskonnas kaasa laulda. Näited 2006/07 hooajast: A. Lloyd-Webber´i "A Concert Celebration", M. Drake & B. Oakland "Java Jive", V. Tormis 3 Eesti rahvatantsu, O. Ehala " Ma tahan olla öö...", K. Hunt "Üksteist peab hoidma", " Popurrii 30, 40.-ndate popmuusikast "Unemaale", G. Fauré "REQUIEM", L. Bernstein "Amerika" muusikalist "West Side Story" jne.