Pildiotsingu venividivici tulemus

Viimsi Kooli 3. d klass Lauluväljakul - Gustav Ernesaks 110!

12.12.2018

Laulutaadile avaldati Tallinna Lauluväljakul, Gustav Ernesaksa kuju juures, austust 12.12 varahommikul.
Heli Jürgensoni juhendamisel laulis ühendkoor Gustav Ernesaksa laulu "Kuulajale" ning Hirvo Surva juhendamisel "Mu isamaa on minu arm". Laulmas oli ka Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid.
Oleme õnnelikud, et sellest soojast ja ilusast sündmusest osa saime. "Su õnn ja rõõm mind rõõmsaks teeb.."

TV 10 Olümpiastarti I etapp

10.12.2018

Laupäeval, 8. detsembril 2018 toimus Võru Spordihallis TV 10 Olümpiastarti 2018/2019 hooaja I etapp. Viimsi Kooli esindasid avaetapil Annika Põlluaas 4.a, Silvia Sarv 4.a, Sebastian Klaus 4.a, Markus Siilo 4.b, Rasmus Rabtśuk 6.d ja Sofia Veskimägi 6.d. Õpilasi juhendas õpetaja Kirke Aitsen.

Viimsi Kooli leiutajad pälvisid riikliku tunnustuse!

05.12.2018

Kolmapäeval, 5. detsembril 2018 autasustati Tallinnas, TalTechi Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse Mektory saalis, õpilasleiutajate riikliku konkursi parimaid. Riikliku konkursi preemiad andis üle Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Tea Varrak.

Tunnetekuu sai läbi

05.12.2018

Novembris, aasta kõige pimedamal ajal, tõstis KiVa ja T.O.R.E. ühisprojekt fookusesse tunnetest rääkimise, kirjutamise, vaatamise. Samuti olid väljakutsed tunnete kujutamisel ja märkamisel. Tunnetekuu kokkuvõtteks on jäänud hinge tunnetega seotud äratundmised, oleme saanud taas rikkamaks teadmistega, mis puudutavad emotsioone ja vaimse tervisega seotud küsimusi ning seintele jäävad veel mõneks ajaks näoilmed meie tunnetepaletist.

Aitäh kõigile panustajatele!

Erasmus+ praktikant Saksamaalt

04.12.2018

Meie koolis viibis 29. oktoober kuni 23. november 2018 Erasmus+ praktikant Josefine Stürmer Saksamaalt, Kölnist. Josefinet juhendas kasvataja väljaõppe praktika sooritamisel vabatahtlikult saksa keele õpetaja Pille Peebu. Praktika käigus viis Josefine läbi saksa keele tunde, mis puudutasid Saksamaa linnu Köln, Düsseldorf jne 4.-9. klassides. Samuti aitas praktikant korraldada klassiüritusi ning külastas mitme keeleõpetaja tunde, kuid mitmekesistas enda teadmiste ja rohkete mängudega ka igapäevaseid ainetunde. Tänu koostööle Viimsi valla Haridus- ja noorsootöö peaspetsialist Kadi Bruusile loodame ka tulevikus nii lastele kui ka õpetajatele võimalust pakkuda autentset keelt kogeda ning eri kultuure tundma õppida. Josefine rõhutas lahkudes, et tundis end Viimsi Koolis väga mugavalt ning hoituna ja rõõmustab tehtud sammu – Eestisse tuleku - üle.

Traditsiooniline jõulumüük

03.12.2018

03.- 07. detsembril toimub Viimsi Koolis heategevuslik jõulumüük, mille tulu läheb MTÜ Viimsi Invaühingu erivajadustega laste toetuseks. Lapsed küpsetavad koos peredega maitsvaid küpsetisi ja suupisteid ning mis seejärel koolis müüki lähevad. Laadal müüakse ka omatehtud kaarte ja käsitööesemeid. Koostegemise rõõm, tavapärasest erinev koolipäev ning hulk positiivseid emotsioone on märksõnad, mis osalisi ikka ja jälle selle aktsiooniga ühinema panevad. Rääkimata sellest, et toredate tegevuste taustal aidatakse neid, kes seda kõige enam vajavad. Jõulumüükidega teenitud tulu antakse pidulikult üle iga-aastasel heategevuslikul aastalõpuballil 08. detsembril.

Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teateujumistes

01.12.2018

Reedel, 30. novembril toimusid Keila Tervisekeskuses Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teateujumistes. Väga edukalt esinesid Viimsi Kooli erinevate vanuserühmade ujujad:
6.-7. kl tüdrukud I koht
Johanna Gertrud Jõenurm 6.d
Camilla Kütt 6.b
Anna Piller 6.c
Angelina Praun 7.b

6.-7. kl poisid I koht
Jorven Bruno Nopponen 7.c
Konrad Aleksander Sepp 7.c
Henri Kahl 6.c