Nädalatervitus

Pildiotsingu venividivici tulemus

TV 10 Olümpiastarti I etapp

09.12.2017

Laupäeval, 9. detsembril toimus Võrus TV 10 Olümpiastarti 47. hooaja I etapp. Viimsi Kooli esindas võistkond koosseisus Mia Laureen Kilp 4c, Sofia Veskimägi 5d, Nora Veskimägi 7e, Trinity Talas 7a, Rasmus Rabtśuk 5d, Johan Henrik Kuusk 5c ja Oliver Paaksi 7d. Rasmus Rabtśuk pääses 60m jooksus finaali ja saavutas ajaga 8.85 77 võistleja hulgas tubli 11. koha. Õpilasi juhendas Kirke Aitsen.

Susannah Kaul võitis MM-il Mehhikos pronksmedali

05.12.2017

Mexico Citys toimuvatel paraujumise maailmameistrivõistlustel lõppes avapäev eestlastele kahe medaliga.
Viimsi Kooli 12.ml klassi õpilane Susannah Kaul pääses 50 m vabaltujumise finaali neljanda ajaga, kuid suutis finaalis oma kohta parandada ja võitis pronksmedali. See oli Susannah esimene täiskasvanute tiitlivõistluste medal. Palju õnne suurepärase saavutuse puhul!

Susannah Kaul, Foto: Eesti Paraolümpiakomitee

Heategevuslik traditsiooniline jõulumüük

04.12.2017

4. - 8. detsembrini toimub heategevuslik jõulumüük, mille pool tulust läheb MTÜ Viimsi Invaühingu erivajadustega laste toetuseks ja teise poole eest ostetakse vahetunni tegevusteks vahendeid. Tegemist on traditsioonilise jõulumüügiga, mis toimub juba üheksandat aastat. Jõulumüügis osalevad 1. - 5. klasside õpilased koos peredega. Koostegemise rõõm, tavapärasest erinev koolipäev ning hulk positiivseid emotsioone on märksõnad, mis osalisi ikka ja jälle selle aktsiooniga ühinema panevad. Toredate tegevuste taustal aidatakse neid, kes seda kõige enam vajavad! Jõulumüükidega teenitud tulu antakse pidulikult üle iga-aastasel heategevuslikul aastalõpuballil 16. detsembril.

Olete kõik oodatud kaasa lööma ja oma päeva maitsvamaks tegema!

Heategevusmüükide ajakava:

4. dets. 3. klassid
5. dets. 2. klassid
6. dets. 1. klassid
7. dets. 4. klassid
8. dets. 5. klassid

1. klassid valmistuvad vahetunniks; 6. detsember 2017

Suurepärased tulemused üleriigilise loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorust

04.12.2017

11. novembril toimus üleriigilise loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor, kus Viimsi Kooli õpilased näitasid suurepäraseid teadmisi. Piirkonnavooru võitis ja tagas punktisummaga koha vabariiklikus lõppvoorus Monika Müürsepp 8g (juhendajad Kairit Pahla, Ivi Rammul ja Peeter Sipelgas. II koha saavutas Miriam Iris Maiste 8b (juhendajad Ingrid Rõigas, Ivi Rammul ja Peeter Sipelgas) ning III-IV kohta jäi jagama Jan Rain Laansalu 8h (juhendajad Ingrid Rõigas, Ivi Rammul ja Peeter Sipelgas). V-VI kohta jagasid Hermann Mauring 8b (juhendajad Ingrid Rõigas, Ivi Rammul ja Peeter Sipelgas) ja Stiven Lille 8f (juhendajad Mare Pent, Ivi Rammul ja Peeter Sipelgas). Palju õnne tublidele loodusteadlastele!

Esimese advendi hommik koolis

04.12.2017

4. detsembri hommik algas traditisioonilise advendihommikuga, kus esines mudilaskoor. Advendihommikut aitas läbi viia Naatan Holman 12. klassist.
Pärast kontserti ehtisid 1. klasside õpilased aatriumi kuuske isemeisterdatud kuusekettidega.

Ilmunud on selle õppeaasta esimene koolileht

04.12.2017

Lugusid on esimesest valimiskogemusest, rahvakalendri pühadest, aga ka koolitoidust ja rebaste ristimisest. Muuhulgas saab koolilehe vahendusel tutvuda meie kooli uue direktoriga, kuulata raadiointervjuud ning vaadata probleemlugu tõukeratastest. Koolimeediat teevad 9. klasside õpilased ja gümnasistid, keda juhendavad Martin Männik, Lauri Pihlak, Kristiine Kurema.

Viimsi gümnasistide noortevahetus 2017: Saksamaa - Eesti - Portugal

04.12.2017

25 Viimsi kooli gümnasistil oli võimalus Erasmus+ toel osaleda noortevahetuses, mille jooksul toimus kolm projektikohtumist.

Projekt ‘Unite in Diversity’ leidis aset Portugali, Saksamaa ning Eesti koolide vahel 2017. aasta aprillist oktoobrini. Kolme kooli koostöö sai alguse 2015. aastal õpetajate koolitusel Maltal, kus kohtusid kolm inglise keele õpetajat, kes projekti algatasid. Projekti olulisemateks eesmärkideks oli julgustada noori suhtlema teistest riikidest pärit samaealistega ning tutvustada neile erinevates riikides pakutavaid õppimis- ja enesearendamisvõimalusi, õppida meeskonnatööd ning arendada oma organiseerimis- ja keeleoskust. Üksteise kultuuri, kombeid ja tavasid tundma õppides on lihtsam mõista, kuidas mitmekesisus saab meie elu rikastada. Loomulikult sai kõik see toimuda võõrkeeli ja IT-vahendeid kasutades.

Loe veel

02.12.2017 12. klassid vallavalitsuses

01.12.2017 I koht Harjumaa koolidevahelistelt meistrivõistlustelt teateujumistes

01.12.2017 Keemia-füüsikaviktoriin "Välk ja pauk"