Nädalatervitus

Pildiotsingu venividivici tulemus

Maa: üks imeline päev

21.04.2018

20. aprillil 2018 külastasid 8.c, 8.d, 8.f, 8.g ja 8.h klasside õpilased Viimsi kino, kus vaatasid filmi "Maa: üks imeline päev". BBC suurejooneline loodusdokumentaal oli visuaalselt liigutav ja hingeliselt lummav film, kus nägime looduse suurejoonist vaatemängu kogu oma ilus ja valus. Loodus muutub iga päevaga, kui me vaid oskaks seda märgata. Ühe imelise päeva jooksul teeb päike läbi teekonna taevasse kõrguvatest mäetippudest salapäraste saarteni, inimese poolt puutumata džunglitest suurlinnadeni. Filmis käsitletav temaatika kattus õppekava teemaga „Loodusvööndid“. Aitäh Viimsi Kinole eriseansi korraldamise eest!

Geograafia teemapäev

21.04.2018

19. aprillil 2018 toimus Tabasalu Ühisgümnaasiumis III geograafia teemapäev „Eesti geograafia 100“, kus esinejaks oli Andres Tõnisson. Viimsi Kooli 8.c klassi võistkond koosseisus Laura Sofie Tohver, Lisett Järv ja Liisa Veski jäid jagama IV-VII kohta (juhendaja Kersti Ojassalu).Viimsi Kooli esindasid veel 8.f klassist Olivia Hermlin, Kertu Nõmm, Mary-Ly Raudsepp (juhendaja Kersti Ojassalu), 8e klassist Maria Elizabeth Frayne, Renata Kaleininkas, Elisa Tamm ja 8.h klassist võistkond Jan Rain Laansalu, Meribel Köster, Freddy Uustalu (juhendaja Karin Keert).

Kantselei ja raamatukogu tööaeg koolivaheajal

20.04.2018

21. aprillist 1. maini on Viimsi Kool vaheajal.

Koolivaheajal on kantselei avatud 23. – 27. ja 30. aprillil kell 9.00 – 12.00.

Raamatukogu on avatud 23. – 26. aprillil kell 9.00 – 12.00.
27. ja 30. aprillil on raamatukogu suletud.

Vallatu Postikana silme läbi jõuab koolielu taas lugejateni

20.04.2018

Ilmunud on kevadine Vallatu Postikana. Värskes numbris leidub naljakuule omaseid uudiseid, nippe koolitöö korraldamiseks, aga ka murekohti kontrolltööde ja tervisliku toitumise osas. Sõna saavad Viimsi Kooli viimased abituriendid, kellele toimetus soovib edukat eksamite aega. https://vallatupostikana.wordpress.com/

Harjumaa algklasside etluskonkurss

19.04.2018

19. aprillil 2018 toimus Saku Gümnaasiumis Harjumaa algklasside etluskonkurss.
Kokku osales õpilasi 30 Harjumaa koolist, sealhulgas kolm Viimsi Keskkooli õpilast: Mette Marii Estorn 1.a klassist (juhendaja Tea Reinberk), Hendrik Voiter 2.e klassist (juhendaja Annika Estna) ja Pauliine Pirso 3.b klassist (juhendaja Maarika Koks).
Eripreemiaga kõige hingestatuma esituse eest 1.klasside grupis tunnustati Mette Marii Estorni.

Loe veel

Ootame oma meeskonda

18.04.2018

• klassiõpetajat
  • matemaatikaõpetajat
  • eesti keele ja kirjanduse õpetajat
  • füüsikaõpetajat
  • inglise keele õpetajat
  • inimeseõpetuse õpetajat
  • poiste kehalise kasvatuse õpetajat
  • väikeklassi õpetajat
  • eripedagoogi

Edukal kandidaadil on:

• täidetud kvalifikatsiooninõuded või õpib vastaval erialal
  • väga hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • digitaalne kirjaoskus
  • avatus uuendustele

Kool pakub:

• kaasaegset töökeskkonda
  • eneseteostuse, arengu- ja koolitusvõimalust
  • toredat ja toetavat meeskonda

Konkursist osavõtuks esitada avaldus, elulookirjeldus ja haridust tõendava dokumendi koopia.
Tööle asumise aeg on 21. august 2018.
Dokumendid saata hiljemalt 2. maiks 2018 aadressil info@viimsi.edu.ee

Vene keele konkurss "Reis mööda Eestit"

17.04.2018

Neljapäeval, 12. aprillil 2018 toimus Tabasalu Ühisgümnaasiumis Harjumaa 7.-9. kl õpilaste vene keele konkurss "Reis mööda Eestit". Viimsi Kooli võistkond koosseisus Tanel Paal 8.g (juhendaja Aime Veikesaar), Kevin Sults 9.e (juhendaja Valentina Reinhold), Elisa Tamm 8.e (juhendaja Darja Vassiljeva Lankina) ja Sofia Süvaorg 7.d (juhendaja Jelena Neroda) saavutas V koha.

17.04.2018 Loeng sotsioloogiast ja sotsioloogi tööst

16.04.2018 Vabariigi parim liiviliku luule ja proosa esitaja on Alex Paul Pukk

15.04.2018 Üleriigilise füüsikaolümpiaadi lõppvoor

15.04.2018 Koolinoorte mälumängumeistrivõistluste finaal