Nädalatervitus

Pildiotsingu venividivici tulemus

Muusikaolümpiaadi piirkonnavoor

17.02.2018

Laupäeval, 17. veebruaril toimus Keila Koolis üleriigilise muusikaolümpiaadi piirkonnavoor. Viimsi Kooli esindas olümpiaadil Susanna Saluste 8b (juhendaja Rines Takel), kes saavutas üldkokkuvõttes tubli VI koha. Laulu avaliku esitamise eest pälvis ta I-II koha punktid ja omaloomingu eest III koha punktid. Lisaks tuli teha muusikateadmiste kirjalik töö, suuline noodikirjaoskus ja essee - minu muusikaelamus. Palju õnne tublile muusikule ja tema juhendajale!

3. klasside õpioskuste ainepäev

16.02.2018

Neljapäeval, 15. veebruaril toimus Saue Gümnaasiumis 3. klasside õpioskuste ainepäev. Viimsi Kooli esindas võistkond koosseisus Aleksei Beljajev 3b, Pauliine Pirso 3b (juhendaja Maarika Koks) ja Hanna Orm 3d (juhendaja Eve Skoglund).

Kehalise kasvatuse õpetajad olid töövarjuks Viljandi Gümnaasiumis

16.02.2018

15. veebruaril 2018 olid Viimsi Kooli kehalise kasvatuse õpetajad töövarjuks Viljandi Gümnaasiumis. Selle väljasõiduga premeeriti õpetajaid vinge spordipäeva korraldamise eest. Eelmisel sügisel toimus koolis esimest korda ülekooliline mitmevõistlus ja orienteerumine. Auhinnaks saadud väljasõit oli väga tore ja põnev.

Contra naerutas luuletustega

16.02.2018

15. veebruaril 2018 kõneles 9. ja 10. klassidele kirjanik Contra, kes luges muuhulgas ka oma loomingut ette. Luuletuste vahel kõlasid kuulajate naerupahvakud ja kiitev aplaus. Pärast kohtumist jooksis Contra koos matemaatika õpetaja Kairi Nurgaga Viimsi kooli staadionil 10 000 meetrit, sest see on tal on V-tähega algavates kohtades tavaks.
Contra külastas Viimsi Kooli Eesti emakeele õpetajate seltsi programmi "Kohtumine kirjanikuga" kaudu. Aitäh õpetaja Riita Järvele, kes kirjaniku kooli kutsus.

Foto:Tobias Tikenberg

Eesti Vabariik 100 aktused Viimsi Koolis

16.02.2018

Reedel, 23. veebruaril toimuvad Viimsi Koolis Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud pidulikud aktused.

8.15 (1.tund) 2.- 4. klass
9.10 (2.tund) 1. ja 12. klass
10.05 (3.tund) 5.- 6. klass
12.15 (5.tund) 9.- 11. klass
13.10 (6.tund) 7.- 8. klass

Infotehnoloogia töötoad 11. ja 12.klassi õpilastele

16.02.2018

13.veebruaril 2018 toimusid IT-teemalised töötoad kõikidele 11. klassi õpilastele ning 12.ml õpilastele. Nad said päeva jooksul osaleda kahes erinevas töötas.
Virtuaalreaalsuse töötoa käigus valmis koos õpilastega üks tuba, paik looduses või ulmeline tulevikuruum, kus on töötoa lõpus osalejatel võimalik ise ringi liikuda. Töötuba õpetas, kuidas luuakse mänge, mismoodi töötab mängumootor ning kas VR prillide taga kehtivad ka füüsikaseadused? Python Programmeerimise töötoas saadi teada, mis see programmeerimine siis päriselt on. Veebilehe töötoas prooviti järgi, mis on HTML ja CSS. Osalesid need, kes tundsid, et neile meeldib kujundamine, disain ning veebi loomine.

Aitäh Ingrid Rõigasele, kes töötoad kooli kätte tõi!

Pildi autor Peeter Sipelgas

Tagasiside toimunud töötubadele oli väga positiivne. Mõned mõtted tagasisidest:

Loe veel

12. ml õppekäik Tartu observatooriumisse

16.02.2018

9. veebruaril 2018 külastasid 12. kl matemaatika- ja loodussuuna õpilased KIK projekti raames Tartu observatooriumi (Tõravere observatooriumi). Õpilased külastasid stellaariumi ja läbisid aktiivõppeprogrammi “Kosmosethenoloogia”.

Õpilaste tagasiside programmile „Kosmosetehnoloogia“ oli hea. Keskmine hinnang: 3,7 5st. Õpilased tõid välja, et programm oli huvitav ja hariv, sai palju uusi teadmisi, avas silmaringi. Osade jaoks oli enamik infost uus ning seetõttu oli programm põnev. Õpilastele meeldis ise tegutsemise võimalus ja raketi ehitamine. Mõni teadis teema kohta juba varem ja seetõttu jäi programm veidi igavaks.

Õpilaste tagasiside stellaariumi külastusele oli samuti hea. Keskmine hinnang: 3,5 5st. Ligi pooled õpilased tõid välja, et programm oli huvitav ja hariv. Teine pool õpilasi oli stellaariumi varem külastanud ja seetõttu jäi see neile igavaks. Mitme õpilase arvates oli stellaariumi külastus igav ja veniv.

Mida uut õpilased avastasid ja teada said, saab täpsemalt lugeda siin.

Projekt on saanud rahastust Keskkonnainvesteeringute Keskuse keskkonnateadlikkuse lihtsustatud programmist.

16.02.2018 9.e klassi õppekäik Sagadisse

15.02.2018 7.d ja 7.e klass veetsid sõbrapäeva metsas

15.02.2018 14. veebruaril toimus 1.- 4. klasside pereõhtu

15.02.2018 EV 100 HELKURID VIIMSIS