Tule 1. mail Viimsi Kooli mõttetalgutele!

Reedel, 1. mail kell 10.00 toimuvad Viimsi Koolis mõttetalgud, kus viimsilased saavad arutleda mitmetel olulistel teemadel. Viimsi on Eesti üks suuremaid valdu. Viimase kuue aastaga on elanike arv tõusnud viielt tuhandelt viieteistkümne tuhandeni. Keskendume oma mõttekojas just nendele probleemidele, mis on seotud kogukonna kiire kasvuga: koolivõrgu kujundamine, lasteaia- ja koolikohtade kättesaadavus, huviharidus, laste ning noorte spordi- ja vabaajategevus ja sotsiaalvõrgustik, väärtused ja kultuur ning eluterve vanadus.
Kui sa tunned, et sul on mõtteid ja tahad neil teemadel kaasa rääkida, haara kaasa piknikukorv ja tule 1. mail koos pere ja sõpradega mõttetalgutele! Sul on võimalus olla suurte muutuste algatajaks! Mõttetalgutele registreeruda saab siit: