Muudatused kooli päevakavas

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad!

Käesoleval õppeaastal on Viimsi Kool teinud kooli päevakavas suure muudatuse, koondades lühikesed söögivahetunnid kaheks suureks söögi- ja puhketunniks. Üks tunniajane söögi- ja puhketund on mõeldud 1.-4. klasside õpilastele ning teine 5.-12. klasside õpilastele, et vältida kolme kuni nelja 20-minutilist vaheaega.

Tunniajase söögi- ja puhketunni eelised: õpilased jõuavad rahulikult süüa ja puhata. Soovi korral saavad õpilased õppida järgmisteks tundideks, kasutada õpikeskust, jalutada kooliõues ja hingata värsket õhku, suhelda klassikaaslastega ja teha järeltöid. Pärast tunniajast pausi on õpilastel kergem õppeainet omandada ning pikk koolipäev ei ole nii väsitav.

Esimesel koolinädalal söögi- ja puhketunde käivitades selgus, et algselt paika pandud kahe söögi- ja puhketunni kellaajad ei sobi toitlustusfirmale Eesti Eine, sest köögitehnika ei võimalda korraga valmistada nii palju toitu, et jätkuks kogu kooli järjestikuseks toitlustamiseks. Nüüdseks on olukorrale lahendus leitud. Alates 17. septembrist muutuvad tundide kellaajad ja tunniplaan. 1.-4. klasside söögitund  on ajavahemikul 10.50 -11.30  ja 5.-12. klassidel ajavahemikul 12.40.-13.20.  Koolipäev lüheneb 20 minuti võrra. Puhvet on koolis avatud iga päev kell 10.00-16.00.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ning loodame mõistvale suhtumisele.

Viimsi Kool