Kontsertjalutuskäik arhitektuuriliselt kõnekates hoonetes

Laupäeval, 25. aprillil kell 17.00 toimub Viimsi Koolis omapärane kontsert sarjast "ReVisioon III" - kontsertjalutuskäik arhitektuuriliselt kõnekates hoonetes. ReVisioon on 2006. aastal alguse saanud sari, mis ühendab visuaalseid kunste ja muusikat. ReVisioon III püüab luua dialoogi muusika ja arhitektuuri vahel - välja on valitud viimastel aastatel valminud erilise arhitektuuriga hooned, millel on ühtlasi toetav ja loominguline siseaura. Kontsert kestab umbes tunni, sissepääs kõikidele tasuta.

Muusikat mängitakse valitud hoonete eri ruumides, nii et publik saab liikuda ringi, võtta aega rahulikult vaadelda kõike ümbritsevat, kuulata muusikat ning seeläbi näha ja kuulda ehk uuesti ja teisiti. Muusikat esitab ansambel Resonabilis (Kristi Mühling - kannel, Iris Oja - hääl, Tarmo Johannes - flööt, Aare Tammesalu - tšello).

Kavas:
Peter Eötvös PSY flöödile, kandlele ja tšellole
Franco Donatoni Nidi soolopikolole
Age Hirv Retstitatiiv häälele, flöödile, kandlele ja tšellole
Tõnu Kõrvits Rändaja laul soolotšellole
Tatjana Kozlova Muutlik flöödile ja kandlele
Arvo Pärt Peegel peeglis 8tšellole ja klaverile (seade tšellole ja kandlele)
Ülo Krigul Meine ernste Wandlungen häälele, flöödile, kandlele ja tšellole.

Lähem info:www.resonabilis.com