Viimsi Kooli õpetajate ja õpilaste võistlusterohke nädal!

Sel nädalal toimub koolimajas mitmeid sportlikke võistlusi, kus oma au peavad kaitsma nii õpilased kui õpetajad. Esmaspäeval, 27. aprillil kell 15.15 toimub korvpallimäng klassidevahelise turniiri võitja 9B ja õpetajate meeskonna vahel. Õpetajate meeskonnas mängivad Bruno Nopponen, Mirkko Kiiss, Ahmed Borkveli, Rein Tiisvelt, Peeter Sipelgas, Ain Pinnonen ja Aarne-Vello Kersa. Teisipäeval, 28. aprillil kell 19.00 toimub "Tähtede mäng korvpallis" ning kolmapäeval, 29. aprillil kell 15.15  võrkpallimäng Viimsi Kooli ja Vändra Gümnaasiumi õpetajate võistkondade vahel. Lisainfot loe siit:

äevaks saaksin  loo kokku kirjutada ja siis teiTeisipäevases "Tähtede mängu" võistluses on vastasteks korvpalliklubi Viimsi ja võistkond "We Are One", kus mängivad Mikk Saar, James Werts, KoitToome, Greg McQuay, Lauri Pihlap, Cool D, Chris Moore, DJ Slam, Jänku, Black X ja DJ Defkut.

Kolmapäevases võrkpallimängus katsuvad omavahel jõudu Viimsi Kooli ja Vändra Kooli õpetajate võrkpallitiimid. Jaanuarikuus tekkis Viimsi Kooli õpetajatel mõte panna kokku võrkpallivõistkond ning osaleda järgmisel aastal koolidevahelisel turniiril.Turniiri võitja läheb edasi õpetajate maailmameistrivõistlustele. Oma oskuste demonstreerimiseks ning teistega võrdlemiseks otsustati külla kutsuda Vändra õpetajate võistkond, kes juba osaleb sellel turniiril. Viimsi Kooli võrkpallivõistkonda kuuluvad: Kersti Ojassalu, Vivika Kupper, Kirsti Kislenko, Maret Laiv, Lemme Randma, Rein Tiisvelt ja Peeter Sipelgas

Tulge elage omadele kaasa ning saage osa Viimsi Kooli vallanud spordipisikust!

NB! Teisipäevane "Tähtede mängu" võistlus on piletitega. Tavapilet 60 krooni ja alla 12aastased lapsed 40 krooni. Pileteid saab osta tund enne ürituse algust kohapealt.