26. oktoobril toimub Viimsi Koolis Harjumaa õpetajate konverents 2007

Reedel, 26. oktoobril kell 12.00 toimub Viimsi Koolis Harjumaa õpetajate konverents, mille korraldavad koostöös neli Harjumaa kooli: Viimsi Kool, Püünsi Põhikool, Keila Gümnaasium ning Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool. Konverentsi peaesinejaks on religioonipedagoogika dotsent dr. Pille Valk ja Soome Instituudi juhataja Jaana Vasama. Konverentsil on kokku 17 erinevat töötuba ning konverents keskendub väärtuskasvatusele. Konverentsile on oodatud nii koolide kui lasteaedade õpetajad ning samuti õpetajad väljastpoolt Harjumaad. Lisainformatsioon ja registreerimine Viimsi Kooli koduleheküljel (--->).

Olete oodatud osalema ja kogemusi jagama!