Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Koolisisesed mälumängumeistrivõistlused 2019/2020

07.10.2019

7.-11. oktoober 2019 alustame koolisiseste mälumängumeistrivõistlustega 4.-9. klassidele. Mälumängumeistrivõistluste eesmärgiks on õpilaste silmaringi laiendamine ning ettevalmistus osavõtuks maakondlikest ja üleriigilistest mälumänguvõistlustest.
Sellel õppeaastal toimub 4 vooru ja üks nendest on pühendatud eesti keele aastale.
I voor 7.-11. oktoober 2019
II voor 13.-17. jaanuar 2020
III voor 6.-10. aprill 2020
IV voor (aeg täpsustub)

4.-7. klasside mälumängumeistrivõistlused toimuvad veebikeskkonnas Kahoot ja 8.-9. klasside meeskondadel traditsiooniline mälumäng.

Loe veel

Teadlaste Öö Festival Viimsi Koolis 26. september kell 9.00-11.00!

26.09.2019

See tuleb taas – 26. septembril 2019 Viimsi Koolis! Viimsi Kool on taaskord üheks killukeseks mosaiigis Teadlaste Öö festivali (edaspidi TÖF) korraldamisel. Tegemist on Eesti ja kogu Baltikumi suurima teadust populariseeriva üritusega, mis sai alguse 2005. aastal Euroopa Komisjoni algatusel ja toimub juba 14. korda. Selle aasta peateemaks on „101 eksperimenti“.
Sellel aastal soovime kaasata igat Viimsi Kooli õpilast ja töötajat ning loomulikult on oodatud lapsevanemad jt kogukonna liikmed. Muudame senist TÖFi korralduse formaati, et leida üles meie inimeste väärt ideed, millel on positiivne eesmärk või väljund, mis elu paremaks muudaks nii Viimsi Koolis kui ka kogukonnas.

Mida tahame ära teha?
Kas tänaste teadmistega saame kujundada tulevikku? Mida on vaja teha selleks, et meie koduvald (Viimsi vald) oleks ka 200 aasta pärast innovaatiline, turvaline ja kestlik omavalitsus? Muutustega ei tule alustada homme, vaid täna ja igaüks meist saab teha midagi tuleviku heaks.
Kes, mida ja kuidas? - sellele saamegi vastused TÖFi raames korraldataval üritusel Viimsi Koolis!

Loe veel

Kosmoseringi „Päikesesüsteem ja kosmos“ töötuba 3.-6. kl õpilastele!

21.09.2019

Kuna Eestimaa ilmad on ettearvatult kehvemapoolsed ja selget taevast väga sageli ei näe, siis kolime seekord õuest tuppa ja viime läbi 25. septembril 2019 kell 15.00-16.00 klassiruumis C123 kosmose töötoa 3.-6. kl õpilastele. Kosmose töötoas õpime tundma tähistaevast ja oodatud on kõik huvilised. Tutvume põnevamate vaatlusobjektidega ja meisterdame selle tarbeks pööratavaid taevakaarte. Töötuba juhendab Rauno Pilvik.

Koolisisene õpilasleiutajate konkurss 2019

01.09.2019

Alates 1. septembrist 2019 kuulutame välja koolisisese õpilasleiutajate konkursi ja kõik esitatud tööd laeme üles ning saadame edasi riiklikule õpilasleiutajate konkursile.
Konkursi eesmärk on väärtustada teadus- ja arendustegevust ning innovatsiooni õpilaskonnas, stimuleerida õpilaste aktiivsust teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni alal ning avaldada tunnustust väljapaistvaid tulemusi saavutanud õpilastele ja õpilaskollektiividele, nende juhendajatele ja õpetajatele ning koolidele.

Osalemine ja nõuded:
Konkursile ootame leiutisi, mis lahendavad kellegi igapäevaelu probleeme või aitavad elu paremaks muuta. Nt: vanaema armastab kasvatada kaktusi, aga kaktused teatavasti torgivad, siis nende ümberistutamiseks võib välja mõelda vahendi, mille abil oleks võimalik kaktust ümber istutada nii, et vanaema ennast ei vigastaks või kui käänulisel teel pole ristmikule lähenevat sõidukit hästi näha, aitab turvalisust saavutada selline foor, mis annab teada, kui kaugel ohtlikust kohast teine sõiduk asub. … ja nii edasi ja nii edasi … Seega on konkursitöö teema vaba!
Tööde esitamise tähtaeg on 11. november 2019. Tööd võib tuua minu kätte (C-107) ja elektrooniline vorm palun saata aadressile peeter@viimsi.edu.ee.

Konkurss toimub kolmes vanuserühmas:
1. vanuserühm 1.–3. klass
2. vanuserühm 4.–6. klass
3. vanuserühm 7.-9. klass

09.08.2019 Registreerimine huvikooli Collegium Eruditionis huviringidesse

23.05.2019 Teadmiskeskuse Collegium Eruditionis Roboliiga 2018/2019 tulemused!

20.05.2019 Roboliiga IV etapp

12.05.2019 Viimsi valla animafilmide konkursi tulemused

06.05.2019 Sõpruskohtumine males Randvere Kooliga

Arhiiv