Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Äriideede konkurss Bright Minds jagab parimatele 10 000 eurot

14.02.2018

Swedbanki ja Tallinna Tehnikaülikooli innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse Mektory korraldatav koolinoorte äriideede konkurss Bright Minds ootab Eesti põhikooli- ja gümnaasiumiõpilastelt 1. märtsiks ettevõtlusplaane.

Konkursil osalemiseks tuleb saata äriidee kirjeldus ühel A4-l ning 1-minutiline tutvustav videoklipp e-posti aadressile brightminds@ttu.ee hiljemalt 1. märtsiks 2018. Žürii valib välja 20 parimat ideed, mida meeskonnad tutvustavad finaalüritusel TTÜ Mektorys 28. märtsil. Konkursi auhinnafond õpilastele ja õpetajatele on 10 000 eurot.

Loe veel

Viimsi valla 3. klasside matemaatikavõistlus "Nuputaja"

08.02.2018

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis korraldab 14. veebruaril 2018 Viimsi valla 3. klasside õpilastele avatud matemaatikavõistluse „Nuputaja“. Võistlusel lahendatakse 60 minuti jooksul loogilist mõtlemist ja nuputamist nõudvaid ülesandeid. Osalema on oodatud vastava klassiastme igast 3. klassist maksimaalselt 3 õpilast.
Võistluse algus Viimsi Koolis kell 13.15 ja orienteeruv lõpp 14.15 (klassiruum C223). Osalejatel palume kaasa võtta vahetusjalanõud, kirjutusvahendid ja kustukummi. NB! keelatud on taskukalkulaatori jt IKT vahendite kasutamine ülesannete lahendamisel.
Matemaatikavõistluse "Nuputaja" korraldamist toetavad Viimsi vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond

Võistluse „Ehita ahelreaktsioonil töötav Goldbergi masin“ võitja on teada!

22.01.2018

Viimsi Kooli teadmiskeskus Collegium Eruditionis kuulutas välja 4.-9. klassi õpilastele võistluse „Ehita ahelreaktsioonil töötav Goldbergi masin“. Tegemist on üldjuhul üleliia keerulise masinaga lihtsa ülesande sooritamiseks, kus masina tööpõhimõte seisneb üksteisele järgnevate tegevuste jadas. Masina konstrueerimine vajab loovust ja inseneri mõtlemist. Võistluse žürii otsustas välja anda peapreemia seekord 3c klassi õpilasele Oskar Kiur Kaldmale, kelle insenertehniline lahendus võimaldab kerge vaevaga televiisori puldist käima panna. Oskar Kiuri Goldbergi masina tööpõhimõttega saab tutvuda: https://youtu.be/scegJBO0lOQ

Palju õnne nutikale insenerile ja uute masinate konstrueerimiseni järgmisel õppeaastal!
Konkursi „Ehita ahelreaktsioonil töötav Goldbergi masin“ korraldamist toetasid SA Eesti Teadusagentuur, Euroopa Regionaalarengu Fond ja Viimsi vald.

Viimsi valla koolide animafilmide konkurss

12.01.2018

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis kuulutab välja Viimsi valla koolide ANIMAFILMIDE KONKURSI

11.01.2018 Ehita ahelreaktsioonil töötav Goldbergi masin!

15.12.2017 Viimsi Vallavolikogu kehtestas huvihariduse ja huvitegevuse maksmise korra

01.12.2017 Keemia-füüsikaviktoriin "Välk ja pauk"

27.11.2017 Õpilased teadusteatri juhendajatena

21.11.2017 Robotex 2017