Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Teadmiskeskuse Collegium Eruditionis Roboliiga 2018/2019 tulemused!

23.05.2019

Kolmapäeval, 22. mail 2019 toimus teadmiskeskuse Collegium Eruditionis Roboliiga IV ja ühtlasi viimane etapp, kus robotid võistlesid Lego Gladator Battle turniiril. Võistlejate poolt ehitatud robotid pidid vastase areenilt välja lükkama ja noored insenerid olid erinevate disainilahenduste osas väga leidlikud. Roboteid tuli võistlusareenil juhtida nutitelefoniga. Tasavägiselt kulgenud turniirilt väljus võitjana Marat Balgabaevi (Haabneeme Kool) poolt ehitatud robot. II koha saavutas Gert Gloor (Viimsi Kool) ja III koha Püünsi Kooli õpilaste võistkond kooseisus Linda Prikk, Elise Volkov ja Robin Kirsimäe.
Ühtlasi selgusid neljast osavõistlusest (Lego Sumo, Lego joonejärgimine, Lego Need for Speed ja Lego Gladiator Battle) koosneva Roboliiga esimese hooaja parimad. Koondtulemuses arvestati etappidel osalemisi ja saavutatud kohti. Roboliiga esimese hooaja võitjaks tulid Nora Kurisoo ja Olga Simagina (Haabneeme Kool) 22 punktiga, kes pälvisid peaauhinna, milleks oli Lego EV3 robootika baaskomplekt!
II koha saavutasid 18 punktiga Markus Laving, Alexander Talusaar, Krister Remy Türna ja Rasmus Randveer (Randvere Koolist) ning III koha 14 punktiga Linda Prikk, Elise Volkov ja Robin Kirsimäe Püünsi Koolist.
Palju õnne tublidele robootikatele, kes turniiril osalesid! Suur tänu õpilaste juhendajatele Aleks Kohale ja Timmu Tollimäele.
Roboliiga korraldamist toetasid Viimsi vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond

Roboliiga IV etapp

20.05.2019

Roboliiga IV ehk selle hooaja viimane etapp toimub juba sellel kolmapäeval, 22. mail 2019 algusega kell 18.00 klassiruumis C311. Seekord võisteldakse Lego Gladiator Sumo turniiril, kus tuleb vastasvõistleja robotid võistlusareenilt välja tõrjuda. Ühtlasi selguvad Roboliiga turniiri parimad nelja etapi kokkuvõttes.
Roboliiga auhinnafond on 500€.
Tule ja naudi võistlust!
Roboliiga korraldamist toetavad Viimsi vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond

Viimsi valla animafilmide konkursi tulemused

12.05.2019

Viimsi Kooli teadmiskeskus Collegium Eruditionis korraldas Viimsi valla koolide ANIMAFILMIDE KONKURSI. Konkursile ootasime 6. maiks nii algajate kui ka kogenud filmitegijate töid. Osaleda võis nii individuaalselt kui ka meeskonnaga. Konkursi tähtajaks laekus kokku 20 eriilmelist animatsiooni noortelt animaatoritelt Viimsist, Randverest ja Püünsist.
Konkursi žürii töö ei olnud lihtne, et välja valida laekunud filmide hulgast kolm parimat, aga õnneks said nad peale pikka kaalumist oma tööga hakkama. Selle aasta tulemused on järgmised:
I koht Püünsi Kooli lasteaia film “Rõõm teeb terveks”. Filmil on väga tugev teostus ning see jättis žüriile väga professionaalse mulje. Animatsioon on kirev, eksperimentaalne, lõbus ning sobib muusikaga nii hästi kokku, et biitlid ise kindlasti kiidaksid!
II koht Mirt Tiigisoon (Haabneeme Kool) film “Hiir Gouda seiklused”. Filmil oli väga hea tempo ning hästi läbimõeldud lugu. Erinevad animatsioonitehnikad, mida filmis kasutati, sobisid kõik omavahel ägedalt kokku.
III koht Mirjam Tõnisalu (Püünsi Kool) film “Elevant ja lill”. Žürii kiitis nii head joonistamisoskust kui ka animatsiooni ennast. Samuti kiideti ägedat süžeepööret filmis ning autori fantaasiarohkust.
Žürii kiidab kõiki osalejaid ja võitjaid õpetlike, naljakate ja südamega tehtud animatsioonide eest!
Animafilmide konkursi korraldamist toetasid: Viimsi vald, SA Eesti Teadusagentuur ja Euroopa Regionaalarengu Fond

Sõpruskohtumine males Randvere Kooliga

06.05.2019

Neljapäeval 2. mail 2019 toimus Randvere Koolis Viimsi Kooli ja Randvere Kooli maleringide sõpruskohtumine, kus võtsid mõõtu mõlema kooli noored maleharrastajad. Üritust toetas huvikool Collegium Eruditionis, mille juures mõlema kooli maleringid tegutsevad.

18.04.2019 Roboliiga III etapi tulemused

16.04.2019 Roboliiga III etapp

12.04.2019 8.-9. klasside koolisisese mälumängumeistrivõistluste tulemused

12.04.2019 RoboMiku Lahing 2019