Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

8.-12. kl koolisisese mälumängumeistrivõistluste tulemusd

12.04.2018

Selgunud on Viimsi Kooli 2017/18 õppeaasta 8.-12. kl koolisisese mälumängumeistrivõistluste parimad. Võistlustulle asus oktoobrikuus 103 meeskonda ja igas voorus küsiti 45 küsimust erinevatest valdkondadest: loodus, geograafia, majandus, teadus ja tehnika, teater, kunst, sport, meelelahutus jne. Üheskoos tegime Eesti Vabariigile 100. sünnipäevaks toreda kingituse – 100 mälumängumeeskonda!
2017/2018 Viimsi Kooli parimad kilvarid on:

Loe veel

4.-7. klasside koolisisese mälumängumeistrivõistluste tulemused

09.04.2018

Selgunud on Viimsi Kooli 2017/18 õppeaasta 4.-7. klasside koolisisese mälumängumeistrivõistluste parimad. Sellel aastal osales 4.-7. klassidest 60 neljaliikmelist meeskonda. Õppeaasta jooksul toimus kolm vooru ja igas voorus küsiti veebikeskkonnas Kahoot 32 küsimust erinevatest valdkondadest: loodus, geograafia, majandus, teadus ja tehnika, teater, kunst, sport, meelelahutus jne.
Tulemused:

Loe veel

Robootikavõistluse tulemused

04.04.2018

Kolmapäeval, 4. aprillil 2018 toimus Viimsi Kooli aatriumis teadmiskeskuse Collegium Eruditionis LEGO robotite sumo kevadturniir ja LEGO kiirendajate võistlus. Sumo võistlusel pälvis I koha robot Mikk (Mikk Mikael Grepp, Lars Pärna ja Hugo Samo Maasik – Viimsi Kool), II koha robot programm Võit 2.0 (Kaspar Kruusmann, Sten Kaspar Vind, Sten-Erik Tarvis, Karl Erik Pikhof ja Norman Kaiv – Randvere Kool) ja III koha saavutas robot Must Meri Kosmoses (Anders Jäger, Sten Egert Palumets ja Gert-Gerret Lindre - Randvere Kool).
Lego Deag Race võistluse võitis robot Kiirus Ise (Partik Tamm, Christopher Günther Saks ja Breiton Peerna – Viimsi Kool), II koha saavutas robot 12345 (Elise Triipan ja Gregori-Patrick Saks – Viimsi Kool) ja III koha robot taskunuga (Mattias Aume ja Sören Kaiv - Randvere Kool).
Palju õnne tublidele robootikutele!
Võistluse korraldamist toetasid SA Eesti Teadusagentuur, Euroopa Regionaalarengu Fond ja Viimsi vald.

Teadmiskeskuse robootikavõistlus

31.03.2018

Kolmapäeval, 4. aprillil 2018 alates kella 15.00-st vallutavad aatriumi LEGO robotid. Taaskord on toimumas teadmiskeskuse Collegium Eruditionis poolt korraldatav LEGO Sumo kevadturniir ja LEGO kiirendajate võistlus. Sumorobotite võistlus on pärit Jaapani traditsioonilisest sumo spordialast. Sarnaselt sumoga on ka robotite eesmärk vastane ringist välja lükata. Robootikavõistlust toetavad SA Eesti Teadusagentuur, Euroopa Regionaalarengu Fond ja Viimsi vald.
Tule ja naudi võistlust!

19.03.2018 Teleskoobivaatlused

15.03.2018 Õpilaste Teadusfestival

22.02.2018 Brian Coxi ja Eesti Teadusagentuuri kingitus Viimsi Koolile