Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Suvekool "Hüppelaud" noortele leiutajatele

01.06.2017

24.-28. juulini Tartus SPARK Makerlabis toimuvasse suvekooli on oodatud registreeruma kõik Eesti koolide 7.-12. klassi õpilased, kes tunnevad huvi uute tehnoloogiate vastu ning tahavad nädalase programmi jooksul tiimitöö vormis mõelda välja lahendusi probleemidele elust enesest.
Täpsem info: http://www.eesti2.ee/projektid/hyppelaud

LEGO Gladiator Battle 2017

23.05.2017

Viimsi Kooli teadmiskeskuse eestvedamisel toimub 24. mail algusega kell 15.00 Viimsi Kooli aatriumis Lego Gladiator Battle 2017. Tegemist on tõeliste gigantide heitlustega, kus mõõtu võtavad õpilaste poolt ehitatud ja programmeeritud robotid. Peale juppide lendamist ja akude tühjenemist selgub selle aasta Lego Gladiaator. Kuidas on robootikud sellel aastal ette valmistunud? Millised monstrumid lauale tuuakse? Tule võistlust vaatama!

Muuseumiöö 2017 - öös on mänge

19.05.2017

20. mail on taaskord toimumas üle-euroopaline muuseumiöö. Koostöös Viimsi laste, noorte ja nende juhendajatega, avab oma uksed Muuseumi ööl Viimsi Rannarahva muuseum. Õhtu jooksul kuulame erinevaid muusikapalasid. Mängime koos Viimsi noortekeskusega kaasahaaravat mängu "KAOS". Avatud kohvik, kus hõrgutavate küpsetistega kostitab meid näitering "EKSPERIMENT". Huvikool Collegium Eruditionis avab muuseumis kolm erinevat töötuba.

Loe veel

Viimsi Animafilmide konkursi võitjad on teada

05.05.2017

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis kuulutas välja Viimsi Animafilmide konkursi. Osales palju põnevaid ja erinäolisi filme erinevates animatehnikates ja erinevatelt vanusegruppidelt. Valiku langetamisel aitasid kaasa põnev lugu, originaalne teostus ja vormistus.
Viimsi animakonkursi auhinnasaajad on seekord:
1. Renata Kaleininkas "Kappav hobune" (2017)
Vt: https://www.youtube.com/watch?v=Pi5aDQAkDRk
Zootroobi tehnikas animatsioon, valge korrektor vinüülplaadil, mis mõjub tänapäeval üha enam digitaalseks muutuvas maailmas ühtaegu eksperimentaalselt ja samas tagasivaatavalt.
"Kappav hobune" on animatsioon oma puhtamail kujul - film kui liikumise illusioon.

25.04.2017 8.-12. klasside koolisisese mälumängumeistrivõistluste tulemused

12.04.2017 Koolisisese 4.-7. kl mälumängumeistrivõistluste tulemused

11.04.2017 Õpilaste Teadusfestival

27.03.2017 Tartu Ülikooli Tallinna nädal