Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Keemia-füüsikaviktoriin "Välk ja pauk"

01.12.2017

Reedel, 1. detsembril 2017 toimus Saku Gümnaasiumis Harjumaa 8.-9. kl keemia-füüsikaviktoriin "Välk ja pauk". Viimsi Kooli 9e/9d klassi meeskond koosseisus Jürgen Maasing, Marten Raudi, Kevin Sults ja Anna-Maria Viilik (juhendaja Peeter Sipelgas) saavutas II koha.

Õpilased teadusteatri juhendajatena

27.11.2017

27. novembrist kuni 1. detsembrini toimub Randvere lasteaias teadusnädal, mille raames tutvustatakse lastele erinevaid põnevaid tegevusi, mis on seotud teaduse ja teadlase elukutsega. Esmaspäeval külastasid Randvere lasteaeda Viimsi Kooli õpilased Merilin Radvilavićius 10.ml ja Kevin Sults 9.e, kes astusid üles teadusteatri juhendajatena ja näitasid lastele harivaid keemiakatseid.

Loe veel

Robotex 2017

21.11.2017

Robotex on Euroopa suurim robootikasündmus, mis toimub koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooliga. Tegemist on tehnoloogiaalase kogupereüritusega, kus on tegevusi nii igas vanuses võistlejale, pealtvaatajale kui ka lihtsalt huvilisele. Kolme päeva jooksul saavad Robotexi külastajad osa rahvusvahelisest robotivõistlusest, tehnoloogianäitusest, konverentsist ja töötubadest. Reedel, 24. novembril asuvad võistlustulle Viimsi Kooli ja huvikooli Collegium Eruditionis robootikud, kes võistlevad LEGO Sumo turniiril.

LEGO sumo sügisturniir

08.11.2017

Kolmapäeval, 8. novembril toimus Viimsi Kooli aatriumis teadmiskeskuse Collegium Eruditionis poolt korraldatud LEGO Sumo robootikavõistlus. Selgusid meeskonnad, kes lähevad kooli esindama novembrikuu lõpus toimuvale Euroopa suurimale robootikavõistlusele Robotex 2017.
Turniir oli äärmiselt pingeline ja võitja selgus alles peale lisa matśi. Sellel korral korjas enim punkte robot NicoNicoNii (meeskond Patrik Tamm 7c, Cristopher Günther Saks 7e, Rasmus Eerik Varik 8f ja Breiton Peerna 7c). II koha saavutas robot nimega Programm Võit (Randvere Kooli õpilased Sten Kaspar Vind, Kaspar Kruusmann ja Karl Erik Pikof) ja III koha robot Lone Straggler (Krisjan Taniel 5. kl Haabneeme Kool ja Jan Rain Laansalu 8h).
Välja anti ka parima disaini auhind, mille pälvis samuti robot NicoNicoNii. Kõik eelpool nimetatud meeskonnad lähevad rahvusvahelisele robootikavõistlusele Robotex 2017, mis toimub sellel aastal 24.-26. novembrini Näituste Messikeskuses.

Loe veel

04.11.2017 Teadmiskeskuse robootikavõistlus LEGO sumo

01.11.2017 Ehita ahelreaktsioonil töötav Goldbergi masin!

30.10.2017 Viimsi progeja 2018 - kood on põnev ja kasulik

27.10.2017 Koolinoorte äriideede konkurss Bright Minds

09.10.2017 Koolisisesed mälumängumeistrivõistlused 2017/2018

Arhiiv